(Štván)
  • 60 59:54
    2

Panthers Praha B U23 - FBC ROKYCANY 8:6
branky: 6. Adam Šroubek, 17. Matěj Kříž, 23. Zdeněk Prokůpek, 45. Adam Šroubek, 48. Ondřej Bouška, 49. Jan Martinek, 59. Jiří Hadamovský, 60. Jan Martinek - 4. Zbyněk Hora, 15. Lukáš Bendek, 27. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 56. Vojtěch Pekárek, 60. Lukáš Bendek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 6:7; využití: 3:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý 16 - Martin Štochl 24; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Hodek John Adam (Asistent trenéra): "Utkání ve kterém jsme se dlouho trápili. Soupeř hrozil z nebezpečných brejků a nám se dopředu moc nedařilo. V poslední třetině jsme ovšem začali plnit pokyny a se štěstím i udrželi výsledek zápasu." n
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): "V dnešním zápase jsme bohužel doplatili na špatnou produktivitu, kdy jsme i z vyložených pozic nedokázali skórovat. Druhým problémem bylo pomalé dostupování hráčů soupeře v našem obranném pásmu. To už je takový evergreen letošní sezóny. Závěr utkání jsme si navíc zkomplikovali zbytečně vyhrocenou nedisciplinovaností, což definitivně zhatilo naší honbu za vyrovnáním."
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 GÓL Panthers Praha B U23! 8:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #48 Tomáš Jančík (8:6)
59:54 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost
59:54 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
59:06 GÓL FBC ROKYCANY! 7:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (7:6)
58:45 Timeout FBC ROKYCANY
58:45 GÓL Panthers Praha B U23! 7:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #72 Jan Martinek (7:5)
58:07 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
58:07 Vyloučen hráč #74 Jakub Potůček družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
58:07 Vyloučen hráč #71 Adam Šroubek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:54 GÓL FBC ROKYCANY! 6:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #42 Vojtěch Pekárek, asistoval #74 Jakub Potůček (6:5)
54:51 Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #29 Vojtěch Zdrubecký.
50:01 Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
48:34 GÓL Panthers Praha B U23! 6:4
47:09 GÓL Panthers Praha B U23! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #37 David Förster (5:4)
44:20 GÓL Panthers Praha B U23! 4:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #71 Adam Šroubek, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:4)
44:04 Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Vyloučen hráč #72 Jan Martinek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
34:10 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
33:13 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #64 Jiří Levý (3:4)
26:37 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #9 Zbyněk Hora (3:3)
23:55 Vyloučen hráč #71 Adam Šroubek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
22:00 GÓL Panthers Praha B U23! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #48 Tomáš Jančík (3:2)
20:51 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za držení
20:00 Střely v 1. části: 9:6
16:29 GÓL Panthers Praha B U23! 2:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #38 Matěj Kříž bez asistence (2:2)
14:55 GÓL FBC ROKYCANY! 1:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (1:2)
14:08 Vyloučen hráč #38 Matěj Kříž družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání
05:09 GÓL Panthers Praha B U23! 1:1
03:44 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Zbyněk Hora, asistoval #46 Jakub Boháč (0:1)