6:9
    Marek SLEPIČKA
    (Králík)

Banes Florbal Soběslav - FbC Písek 6:9
branky: 1. Jakub Malecha, 3. Lukáš Pantoflíček, 8. Adam Zíka, 12. Jakub Malecha, 37. Miroslav Hloušek, 52. Lukáš Pantoflíček - 3. Jan Králík, 15. Jan Králík, 18. Jakub Mikeš, 31. David Chvosta, 39. Michal Měřička, 39. Václav Staněk, 47. Jakub Mikeš, 57. Michal Cigánek, 60. Marek Slepička; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Jiří Kučera; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 37 - Vlastimil Dvořák 15; po třetinách: 4:3, 1:3, 1:3
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Věděli jsme, že Soběslav nebude v sezóně lehkým soupeřem a na hřišti se bude chtít rvát a to dnes potvrdila. Hráli zodpovědně v obraně a ukázali i dobrou efektivitu v zakončení. My jsme byli trpělivý a postupně jsme utkání dokázali zlomit na naši stranu. Kluci dnes k utkání přistoupili dobře a nastavení bylo dobré, ale trápili jsme se oproti minulému týdnu v koncovce. Ocenil bych fantastický výkon brankáře soupeře. Děkujeme soupeři za férové utkání a těšíme se na další kolo.
60:00 Komentář domácích Dušek Jan (Trenér): Dneska jsme vytrhali nohy z pr.... vyšlo nám toho hodně, ale na kvalitního soupeře to nestačilo. Výkony jdou nahoru, body přijdou. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:59 Dnes to bohužel nevyšlo, přesto domácí ukázali, že do divize rozhodně patří
59:57 GÓL FbC Písek! 6:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička, asistoval #6 Jan Králík (6:9)
59:15 Domácí v šesti
57:00 Písek zúročil tlak. Stále však sledujeme napínavé utkání. Banes se dnes za žádnou cenu nevzdá
56:59 Timeout Banes Florbal Soběslav
56:59 GÓL FbC Písek! 6:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #57 Michael Kolínský (6:8)
51:47 Za tyhle nahrávky do prázdný by měl Pantofel mejt Ondíkovi nohy.
51:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (6:7)
47:50 Láďa si v bráně připisuje další monstrózní zákrok
46:44 GÓL FbC Písek! 5:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #57 Michael Kolínský (5:7)
44:00 Michal na trestné: "Jestli vyloučení nevim a ten čas taky nesouhlasí"
43:00 Vyloučen hráč #50 Michal Hruška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 7:21
39:59 Písek má více menších šancí, dvě z nich na konci třetiny bohužel proměnili
38:35 GÓL FbC Písek! 5:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #46 David Chvosta (5:6)
38:10 Skóre opět srovnáno po nahrávce do prázdný
38:08 GÓL FbC Písek! 5:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #18 Michal Cigánek (5:5)
37:12 Takhle bojovný výkon jsme od banesáků ještě neviděli. Sledujeme skvělý zápas
36:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #4 Jan Dušek (5:4)
30:25 Písek rychle rozehrál z rohu a srovnává skóre
30:24 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #21 Marek Slepička (4:4)
30:02 Láďa pevnou oporou domácích v brankovišti.
24:26 Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
23:33 Písecký střelec trefuje břevno
21:15 I z úvodu druhé třetiny se dá stále hovořit o vyrovnaném utkání.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
17:14 GÓL FbC Písek! 4:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (4:3)
16:53 Míra se s tím nesere. "Velice svého činu lituji," svěřil se z trestné lavice
16:27 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:03 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #57 Michael Kolínský (4:2)
12:00 Střela Kasiho v posledních vteřinách přesilovky tečována za záda golmana hostů
11:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #78 Ondřej Kasika (4:1)
09:56 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
07:25 Posledních pár minut sledujeme tlak písku, ale domácím stačí jeden pěkný protiútok
07:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #15 Ondřej Vácha (3:1)
02:37 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #21 Marek Slepička (2:1)
02:15 Namazáno do prázdný, to tihle dva umí
02:12 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:0
00:50 Krásný úvod zápasu. Druhá dorážka před brankařem znamená první gól
00:39 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #94 David Plecer (1:0)