53
  • 53 52:54
    2

FBC Štíři Č. Budějovice B - TJ Centropen Dačice 1:5
branky: 11. Pavel Formánek - 3. Pavel Stejskal, 6. Pavel Gellner, 34. Radovan Kubek, 44. Jan Pecha, 50. Miloš Procházka; rozhodčí: Jan Lukáč - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2 + Oldřich Pecha TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 17 - Tomáš Ferdan 15; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:2
60:00 Komentář hostů: Zápas s Budějovicemi doma je vždy nevyzpytatelný, ale borci se s tím poprali skvěle. Hráli jsme zodpovědně a sebevědomě, což jsme chtěli, i když nám to soupeř neusnadňoval. Mrzí nás, že nedokážeme někdy unést vyhrocené momenty. Za mě super výkon a těším se na další zápas. Díky soupeři.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Postupným tempem se zlepšujeme, za pár zápasů budeme hrát fotbalových 2:1. Nyní je potřeba zapracovat na koncovce a proměňovat šance. Děkujeme soupeři za zápas a přejem šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 2:7
58:02 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
52:54 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
49:48 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
49:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #12 Miloš Procházka bez asistence (1:5)
43:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (1:4)
41:43 Kubkovo střela skončila mimo bránu.
41:23 Štíři nabrali na síle a dusí Dačice.
40:01 Poslední zahajovací bule utkání vyhráli Dačice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:56 Utkaní sleduje 21 diváků.
33:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (1:3)
33:17 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za hrubost
33:17 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice do konce utkání
33:17 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
33:17 Z trošku vyhrocešeného zápasu se stal vyhrocený zápas,padla tu nějaká ta červená karta a také vyměna názorů.
32:22 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
29:34 Bicek vytáhl Sedlákovo střelu.
28:58 Utkání se vyvíjí trošičku vyhrocené.
26:40 Dačická střídačka se na chvilku ocitla v 6 lidech na poli,ale rozhodčí nechávají hru běžet.
25:00 Perek mohl vyrovnat stav utkání,ale Ferdan se nenechal překonat.
23:40 Nepovedená rozehrávka v pojetí Dačic před Bickovou bránou.
23:15 Šlápota mohl dát gól,ale Bicek překazil jeho pokus.
22:18 Caha měl odkrytou dačickou branku,ale Ferdan mu pokus o gól překazil pomocí nohy.
22:08 Hrdý bojuje jako medvěd.
21:49 Valdauf dusí dačickou obranu.
21:26 Poncar vybojoval míček,zkusil z otočky,ale míček se ocitl mimo branku.
20:55 Drobiš zkusil golfák z půlky bohužel bez gólu.
20:38 Veselý-Hrdý-Caha,který střílel nad branku.
20:01 Zahajovací bule druhé třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:50 Samostatný únik Stejskala na Bicka,ale Bicek zachoval chladnou hlavu a nebezpečnou střelu zlikvidoval.
19:16 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:00 Lukáš Bicek předvedl vynikající zákrok.
14:00 Jindřich Hrdý překazil rozehrávku Dačic a skoro mu vyšla střela na branku,ale marně.
12:35 Nebezpečný zákrok od Pavla Stejskala na Davida Cahu,situace byla vyhodnocena Kamilem Vraspírem,že se vylučovat nebude.
10:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek bez asistence (1:2)
10:57 Máme tu první gól na straně domácích,kde se trefil Pavel Formánek,jeho střela mířila do levého růžku branky.
09:48 Ferdan chytil střelu přímo do teplých rukou.
08:45 Petr Stejskal uklidnil hru před dačickou bránou.
08:04  Pavel Stejskal to zkusil podruhé,ale jeho střela skončila mimo hřiště.
07:39  Pavel Stejskal zkusil z první,ale marně
06:30 Josef Čížek se pokusil o střelu na brankáře,střela byla zblokována vlastním spoluhráčem.
05:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #92 Roman Sedlák (0:2)
05:13 Ondřej Havelka nabil dlouhou přihrávku na Jindřicha Hrdého,ale přihrávka byla moc daleko od čepele Hrdého.
04:28 Rozehrávka Dačic na štírské obranné polovině,ale jejich pokus o střelu zablokoval Zdeněk Valdauf.
03:20 Štíři se snáží vyrovnat,ale zatím marně.
02:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #35 Oldřich Pecha (0:1)
02:27 Máme tu gól na straně Dačic,první kdo rozhoupal brankářskou síť byl Pavel Stejskal.
01:55 Šimon Kaluža zablokoval nebezpečnou střelu.
01:07 Jan Poncar se snažil přejít přes dva hráče Dačic,ale míček mu sebral jeden z obráců Dačic.
00:28 První střela Davida Cahy na brankáře Dačic,ale střela skončila za bránou.
00:01 První úvodní bule vyhrál tým hostí.
00:00 Dobrý den, Vítám Vás u on-line přenosu v soutěži Divize,kde se utkají FBC Štíři ČB B proti TJ Centropen Dačice.V dnešním utkání by mohli domácí urvat první body do soutěže. A na závěr Vám přeji pěknou podívanou buď doma nebo tady u nás v hale.