()
  • 60 59:58
    2

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Florbal Jindřichův Hradec 6:4
branky: 1. Matěj Doubek, 46. Adam Černý, 52. Václav Strouhal, 53. Matěj Doubek, 55. David Kolář, 60. Daniel Hrůza - 13. David Camrda, 36. David Camrda, 42. Filip Šimek, 47. Jakub Tejnor; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Stejskal; vyloučení: 3:4 + Jan Šimic OS; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Luboš Zeman 22 - Jakub Rytíř 32; po třetinách: 1:1, 0:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Dneska by tomu slušela spíš remíza. 2 třetiny jsme hledali ztracenou formu až sme jí našli.Přesně takový zápas jsme potřebovali a jsem rád ,že jsme ho zvládli. Děkuji divákům a soupeři přeji štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Výborný týmový výkon od začátku až do konce. Vyrovnané utkání bohužel rozhodne vymyšlený nájezd. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 18:8
59:58 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
59:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza bez asistence (6:4)
57:28 Opravdu napínavý konec zápasu. Došwich jde do oslabení.
57:27 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
56:30 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
55:00 Došwich se úspěšném nájezdu dostává do vedení.
54:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář z trestného střílení (5:4)
52:42 A Došwich vyrovnává skóre zápasu. Teď to bude opravdu zajímavé.
52:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Marek Čáp (4:4)
52:11 Posledních několik minut zápasu a začíná se více a více dramatizovat.
51:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #43 Matěj Doubek (3:4)
50:10 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry
48:34 Po velkých rozbrojích tu máme hru 4 na 4.
48:33 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení
48:33 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:33 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec - osobní trest
46:32 Milevští krásným gólem snížili náskok Hradce, to se jim bohužel nelíbilo a náskok opět zvyšují.
46:31 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:4)
45:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:3)
45:09 Rozehrávka před brankou hostů těsně minula jejich branku.
41:37 Jindřichův Hradec našel slabinu v domácí obraně a v přesilovce zvyšuje skóre.
41:36 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (1:3)
40:08 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:07 Bohužel domácí v přesilovce málo stříleli a gol nepadl.
37:07 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za držení
35:12 Po dlouhé době změna skóre. Avšak nešťastně pro Milevsko z trestného nájezdu.
35:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda z trestného střílení (1:2)
32:12 Do hry vstoupili i osobní souboje.
29:04 Hra začíná být plná vášní a emocí.
27:10 Každý chvilku tahá pilku. I tak se dá popsat průběh hry.
24:24 Hra se i v druhé třetině drží ve stejném tempu jako ta předchozí.
20:00 Střely v 1. části: 12:14
18:01 Můžeme sledovat velmi vyrovnaný zápas. Oba týmy mají výbornou práci s florbalkou a překvapují protihráče.
14:36 Dramatická situace před brankou hostů. Naštěstí byla zachráněna.
12:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda, asistoval #22 Vít Hovorka (1:1)
12:09 Oba týmy se drží na míčku. Snaží se vymyslet různé kombinace a skórovat.
09:57 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #22 Vít Hovorka.
09:25 Luboš Zeman opět předvadí nadlidské výkony.
06:04 Hra se zatím drží ve velmi vysokém tempu.
04:11 Milevští se snaží z každé situace vystřelit a vstřelit gola.
02:45 Domácí se zatím drží na půlce hostů.
00:37 A domácí se rychle dostávají do vedení.
00:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:0)