3:7
    Daniel HOLEČEK
    (Sláma)

TJ Centropen Dačice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:7
branky: 45. Jan Loskot, 57. Jan Sláma, 59. Daniel Holeček - 15. Matěj Doubek, 25. Adam Černý, 25. Daniel Hrůza, 30. Daniel Hrůza, 46. David Staněk, 51. Jakub Loskot, 57. Jakub Loskot; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Josef Pařízek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 35 - Miloš Kahoun 14; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Utkání mělo z naší strany několik neduhů, špatné rozhodování, rychlost po převzetí balónku a odskakování balónků. Na druhou stranu to mělo i několik pozitiv jako je bojovnost a chuť se s výsledkem poprat, i když se nedaří. Získání zkušeností pro juniory. A některé taktické věci, které chceme používat i v budoucnu. Děkujeme soupeři, šťastnou cestu domů a snad budeme moci být příště vyrovnanějším soupeřem. Zdravím kluky na svatbu, užijte si ji upřímně přeje David :-)
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Utkání jsme celou dobu kontrolovali, proti oslabenému soupeři. Jsem rá, že důležité tři body vezeme do Milevska. Děkuji pořadatelům, rozhodčím a soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:19
59:30 Dačice se ještě v závěru dostávají do zajímavýh šancí.
58:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #33 Jan Sláma (3:7)
56:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (2:7)
56:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Jan Sláma, asistoval #66 Daniel Holeček (2:6)
56:15 Pěkná kombinace Holečka se Slámou končí v brance.
54:04 Dačice se ubránily i dalšímu oslabení.
53:55 Do zajímavé příležitosti se ve vlastním oslabení dostává Konečný, jeho pokus byl ale zblokovaný.
52:04 Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
51:25 Milevsko kombinuje na útočící půlce.
50:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #3 Václav Strouhal (1:6)
48:50 Dačice se dostávají pod tlak kvůli spoustě nepřestnostem v rozehrávce.
45:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk bez asistence (1:5)
45:45 Chybná rozehrávka dačických obránců znamená další trefu pro Milevsko.
44:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:4
Vlastní branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot (1:4)
44:26 Dačice snižují díky šťastné teči po střele Holečka.
43:38 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka
42:38 Dačice ubránily i svoje druhé oslabení a jsou opět v plném počtu.
40:38 Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
40:01 Úvodní bully v třetí třětině tentokrát vyhrávají Dačice.
40:00 Střely ve 2. části: 2:14
39:59 Milevsko mělo v závěru třetinu sérii nebezpečných šancí, ale Ferdan zatím Dačice drží.
38:20 Ferdan oředvádí další skvělý zákrok.
37:00 I když mají Dačice na hřišti početní výhodu, do šancí se moc nedostávají.
34:00 Dačice mají velkou možnost udělat něco s nepříznivým výsledkem díky dvojnásobnému trestu Čápa z Milevska.
33:38 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
33:38 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:20 Hraje se z jedné strany na druhou a oba týmy si vytvářejí menší šance.
29:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #66 Jan Loskot (0:4)
29:20 Dačice výrazně zvýšily aktivitu a tempo celé hry a začínají se dostávat do menších šancí.
27:06 Milevsko mělo nebezpečnou standartku poblíž brány Dačic, končí ale střelou ke stropu.
24:46 Timeout TJ Centropen Dačice
24:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #33 David Staněk (0:3)
24:46 Milevsko svůj tlak proměňuje dvěma góly a David Černý se tak snaží uklidnit Dačice timeoutem.
24:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #73 Jan Keyzlar (0:2)
23:48 I při hře 5 na 5 je Milevsko v držení míčku a Dačice se jenom brání.
21:57 Dačice svoje oslabení ubránily a jsou zpátky v plném počtu.
20:01 Vhazvání i na začátku druhé části vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:57 Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
18:46 Tomáš Ferdan předvádí další skvělý zákrok a jenom potvrzuje, že je dnes v rance velmi jistý.
15:50 Tomáš Ferdan zabránil svým vyjetím z branky nebezpečné situaci Milevska.
14:23 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #20 Radovan Kubek.
14:22 Tomáš Konečný běžel sám na bránu, byl ale zezadu zastaven nedovoleným způsobem a Dačice možnost vyrovnat z tresného střílení.
14:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:1)
13:12 Jan Pecha dostal míček za brankovou čáru Milevska, ale hrál vysokou holí.
11:28 Dačice jsou zatlačené na svojí půlce a na nějakou dobu se nemohou dostat k míčku.
09:20 Hráč hostí překonal kličkou gólmana, ale před vstřelením gólu mu zabránil Jan Sláma.
07:00 Tomáš Konečný se ocitl v obrovské šanci před gólmanem, branku ale minul a skóra tak zůstavá nerozhodné.
03:40 Zápas začal ve vysokém tempu.
00:01 Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhrává tým hostí.