60
  • 60 59:32
    5:7

FBC ROKYCANY - Banes Florbal Soběslav 5:7
branky: 10. Lukáš Bendek, 12. Martin Fiala, 38. Jakub Svejkovský, 48. Denis Vitouš, 59. Jakub Svejkovský - 2. Jan Dušek, 15. Jakub Malecha, 21. Jan Ludvík, 30. Jan Ludvík, 37. Jan Hyánek, 56. Jakub Malecha, 60. Ondřej Vácha; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Štochl 15 - Vladislav Petržilka 20; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Trenér): Opět jsme doplatili na nízkou produktivitu, kdy se na gól hrozně nadřeme. Ve druhé třetině nás zbrzdila série oslabení, které nás stály spoustu sil. V závěrečném tlaku jsme měli i trochu smůly, proto bohužel dnes nemáme žádný bod. Děkujeme fanouškům a pořadateli. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Dušek Jan (Trenér): Důležité tři body zvenku. Děkujeme soupeři za fér utkání. Banes válec.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (5:7)
58:24 GÓL FBC ROKYCANY! 5:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Jakub Svejkovský, asistoval #10 Martin Štván (5:6)
56:27 Timeout FBC ROKYCANY
56:27 Rokycany jdou zkusit štěstí v 6 hráčích v poli.
55:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha, asistoval #5 Jan Hyánek (4:6)
51:15 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
49:02 Rokycany dobývají Soběslavskou bránu ze všech sil, ale bohužel jim to tam pořád ne a ne spadnout.
47:29 GÓL FBC ROKYCANY! 4:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #10 Martin Štván (4:5)
42:16 Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:43 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
36:29 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #5 Jan Hyánek, asistoval #36 Jakub Malecha (2:5)
32:24 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
29:34 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #27 Jan Ludvík, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (2:4)
27:00 Vyloučen hráč #56 Václav Hajšman družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
24:10 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
20:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:3
20:23 Začala nám druhá třetina a Soběslavi stačilo 23 vteřin na vstřelení navyšujícího gólu.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
17:29 Vyloučen hráč #5 Jan Hyánek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
14:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #36 Jakub Malecha bez asistence (2:2)
14:44 Malecha trefil skákavý balonek u malého brankoviště a srovnává na 2:2.
11:32 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (2:1)
11:32 Hráč hostí nesmyslně chtěl proběhnout kolem tyčky své brány, ale Fiala si na něho počíhal a obral ho o balon a navyšuje skore.
09:07 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #46 Jakub Boháč (1:1)
07:25 Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
01:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #15 Ondřej Vácha (0:1)
01:00 Soběslav od začátku utkání napadá.
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Krásný podvečer Vážení diváci, vítám Vás na dnešním domácí utkání, kde zabojuje domácí celek FBC ROKYCANY proti Banes Florbal Soběslav o první body do tabulky.