• 60 59:57
    3:10
    (Ozom)

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 3:10
branky: 46. Matyáš Moller, 55. Radek Calta, 59. Pavel Hamrle - 8. Ondřej Budek, 18. Tomáš Pour, 35. Ondřej Hlinovský, 37. Ondřej Budek, 37. Ondřej Budek, 39. Ondřej Budek, 44. Ondřej Budek, 44. Ondřej Hlinovský, 56. Ondřej Budek, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 24 - Martin Lenárt 8; po třetinách: 0:2, 0:4, 3:4
60:00 Komentář domácích Jíra František (Trenér): Derby se vším všudy, nebyla nouze o góly, ani o emoce. V polovině zápasu jsme vypadli z tempa, které jsme chytili zase až ke konci, což už bylo pozdě na větší drama. Určitě cením bojovnost, máme se od čeho odrážet do dalších zápasů. Děkujeme všem zúčastněným.
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): V první třetině jsme trochu pomaleji nabírali tempo, zbytek zápasu již byl z naší strany lepší a víceméně v naší režii. Branek jsme dnes mohli vstřelit určitě víc, důležité je však vítězství a také to, že všichni hráči dohráli zápas bez zranění. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za domácí prostředí!
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (3:10)
58:12 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:9
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #5 Pavel Hamrle bez asistence (3:9)
55:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:9)
54:15 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:8
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #5 Pavel Hamrle (2:8)
46:35 Vyloučen hráč #95 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:56 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:8
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #16 Radek Calta (1:8)
43:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (0:8)
43:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:7
40:00 Střely ve 2. části: 3:11
39:11 Vyloučen hráč #77 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za opakované přestupky
38:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (0:6)
36:54 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
36:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:5
36:16 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:4
34:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
28:53 Vyloučen hráč #19 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 3:11
17:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:2)
16:46 Vyloučen hráč #33 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
08:49 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
07:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1