3:7
    Radek CALTA
    (Moller)

Panthers Praha B U23 - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 3:7
branky: 33. David Polcar, 44. Vojtěch Zdrubecký, 55. Tomáš Mánek - 7. Jan Vaněk, 21. Radek Calta, 22. Daniel Pešek, 23. Tomáš Vlček, 31. Tomáš Vlček, 46. Pavel Hamrle, 60. Radek Calta; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Štěpán Hrubý 15 - Jaroslav Jůna 20; po třetinách: 0:1, 1:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér): Dnešní zápas jsme bohužel nezvládli a mrzí to o to víc, že chybělo relativně málo, trvalo nám dlouho, než jsme si ujasnili, jak se tenhle zápas má hrát. Byli jsme ale neproduktivní a v klíčových chvílích jsme měli i smůlu. Pozitivní je ale odmakaný celý zápas, tlak a chuť se do zápasu vrátit. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Musíme uznat, že jsme měli i dostatek štěstí. Cinkalo to tam slušne. Na druhou stranu jsme zápas odmakali jako tým, proměnili loženky a udrželi nervík na uzdě. 3 body jsou doma. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:58 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:7
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #16 Radek Calta, asistoval #65 Matyáš Moller (3:7)
58:17 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost
57:07 Vyloučen hráč #33 Lukáš Kratochvíl družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
54:01 Timeout Panthers Praha B U23
54:01 GÓL Panthers Praha B U23! 3:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #56 Tomáš Mánek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (3:6)
47:57 Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #56 Tomáš Mánek.
47:25 Vyloučen hráč #65 Matyáš Moller družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
45:45 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #62 Adam Petrák (2:6)
43:27 GÓL Panthers Praha B U23! 2:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #44 Jiří Hadamovský (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
32:29 GÓL Panthers Praha B U23! 1:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #57 Marek Leiš (1:5)
30:54 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:5
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #73 Martin Benda (0:5)
28:28 Vyloučen hráč #73 Martin Benda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:38 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #56 Jáchym Prošek (0:4)
21:46 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:30 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #10 Daniel Pešek, asistoval #91 Jiří Paďourek (0:3)
20:49 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:2
20:00 Střely v 1. části: 7:8
10:55 Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za zvedání florbalky
06:35 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #91 Jiří Paďourek (0:1)