10:15
    Sebastian MAXA
    (Branžovský)

Banes Florbal Soběslav - Wizards DDM SO Praha 10 11:15
branky: 9. Ondřej Vácha, 9. Jakub Malecha, 11. Jan Dušek, 18. Ondřej Vácha, 21. Ondřej Vácha, 24. David Plecer, 28. Adam Zíka, 29. Jan Dušek, 47. Jan Dušek, 60. Jakub Malecha, 60. David Plecer - 16. Petr Krob, 20. Martin Lazárek, 22. Martin Lazárek, 32. Martin Lazárek, 34. David Bouda, 36. Karel Smutný, 38. Martin Lazárek, 39. David Bouda, 41. Martin Lazárek, 42. Martin Lazárek, 48. Jakub Sedliský, 57. Martin Lazárek, 57. Tomáš Branžovský, 58. Miroslav Hloušek, 60. Sebastian Maxa; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 21, Jan Nejedlý 3 - Jan Hartman 11; po třetinách: 4:2, 4:6, 3:7
60:00 Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Do utkání jsme nastoupili se zdravým sebevědomím a papírově silnějšímu soupeři jsme od začátku nedarovali nic zadarmo. Odměnou nám byly vstřelené branky a průběžné vedení, které se nám až do poloviny utkání dařilo navyšovat. Bohužel jsme i tak nedokázali zachytit nástup soupeře od poloviny utkání a nadějně rozehraný zápas neudrželi. Gratulujeme soupeři, děkujeme divákům i pořadatelům a těšíme se na další zápas.
60:00 Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér): V první polovině zápasu jsme hráli více sami proti sobě a nechtěli bránit. Následně, za kritického stavu, se utkání začalo měnit a do konce třetiny jsme dorovnali stav. Ve třetí třetině se nám podařilo utkání znovu rozhodnout. Trochu jsme v Soběslavi bojovali s halou. Děkujeme soupeři za utkání. Myslím, že se dnešní návštěvě muselo líbit.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 11:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #94 David Plecer, asistoval #25 Jakub Malecha (11:15)
59:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:15
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (10:15)
59:10 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #1 Jan Nejedlý (10:14)
57:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:14
Vlastní branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek (9:14)
56:58 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:13
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (9:13)
56:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:12
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (9:12)
56:16 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Nejedlý družstva Banes Florbal Soběslav
50:30 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
47:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:11
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #36 Sebastian Maxa (9:11)
46:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #12 Libor Podlaha (9:10)
41:40 Timeout Banes Florbal Soběslav
41:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #25 Karel Smutný (8:10)
40:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:9
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:55 střely na bránu během 2. třetiny: domácí 9, hosté 14
38:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (8:8)
37:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (8:7)
35:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (8:6)
33:26 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:5
31:58 Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
31:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:4
28:36 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #9 Miroslav Hloušek (8:3)
27:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #19 Marek Dóka (7:3)
26:22 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
23:05 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:3
21:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
20:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (5:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:15
19:55 střely na bránu během 1. třetiny: domácí 7, hosté 15
19:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
18:47 Vyloučen hráč #48 Michal Kovač družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
17:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #12 Libor Podlaha (4:1)
15:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #22 Martin Lazárek (3:1)
11:46 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
10:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #19 Marek Dóka (3:0)
08:22 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (2:0)
08:08 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0