• 58 57:22
    7:5
    (Staněk)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Písek 7:5
branky: 9. Václav Strouhal, 10. Matěj Doubek, 31. Martin Dolejš, 33. Matěj Doubek, 44. Matěj Doubek, 52. Ondřej Walter, 58. Václav Strouhal - 21. Jan Králík, 22. David Chvosta, 26. Michael Kolínský, 32. Jan Králík, 33. Michal Cigánek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 2 + Jan Loskot 4:3; využití: 1:2; diváků: 154; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 26 - Vlastimil Dvořák 29; po třetinách: 2:0, 2:5, 3:0
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Krásné derby,které dopadlo dobře pro nás. Klasický náš zápas(přitáhnout,pustip a utáhnout). Je škoda,že když se nám povede první třetina ,že v tom nedovedeme dál pokračovat. Děkuji soupeři za skvělé utkání a přeji mu štastnou cestu domů.A na závěr musím poděkovat jak naším tak i soupeřovo fanouškům za skvělou atmosféru. Tohle bylo prostě super a přesně takové zápasy tenhle kraj někam posunou! Těd už končím a jdeme koukat na OKTAGON!
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Díky našim fanouškům, že dorazili do Milevska a podpořili nás i ve venkovním prostředí. Dnes jsme odehráli kvalitní utkání....víc se radši nevyjadřuji.
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
57:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #33 David Staněk (7:5)
55:53 Timeout FbC Písek
51:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter (6:5)
49:12 Z branky hostů se pro domácí stala střelnice. Zatím ale nepřekonatelná.
46:19 Vyloučen hráč #18 Michal Cigánek družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
43:56 Domácí opět vyrovnávají.
43:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
37:55 Domácí opět dramatizují na konci třetiny.
37:54 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2+2 minuty za hrubost
32:10 Hra a skóre jako na houpačce. Co střela, to góly pro oba týmy.
32:09 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #81 Michal Měřička (4:5)
32:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
31:26 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #4 Václav Staněk (3:4)
30:13 Po velkém trápení Došwich vyrovnává skóre.
30:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #3 Václav Strouhal (3:3)
25:16 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #6 Jan Králík (2:3)
25:16 Hosté se třetím gólem vyhoupli do vedení.
24:10 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
23:52 Přesné střely a malé chybky udržují oba týmy v útoku.
21:08 Hosté do druhé třetiny vstoupili s nadhledem a vyrovnali skóre hry.
21:07 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #43 Filip Trkovský (2:2)
20:47 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #18 Michal Cigánek (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 18:9
19:50 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
15:09 Domácí tvrdě útočí a všemi silami střílí na branku.
12:29 Hra se přechyluje do rychlejšího tempa a vstupují osobní souboje.
09:06 Domácí vyhráli přesilovku a druhým rychlým golem navyšují svoje skóre.
09:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (2:0)
08:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (1:0)
07:13 Vyloučen hráč #21 Marek Slepička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
04:39 A máme tu první přesilovou hru domácích.
04:38 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:13 Hosté se také pouští do útoku.
00:56 Oba týmy vstoupili do zápasu klidným tempem, ale Došwich více útočí.
00:00 Přejeme Vám krásný večer, jsme rádi, že zápas sledujete i online.