• 60 59:49
    6:3
    (Šimic)

Florbal Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice 6:3
branky: 15. Kryštof Ille, 20. Filip Šimek, 30. Filip Šimek, 51. Jakub Tejnor, 60. Filip Kopřiva, 60. Jakub Tejnor - 23. Radovan Kubek, 54. Jan Morávek, 57. Roman Sedlák; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 34 - Tomáš Ferdan 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Černý David (Trenér): Myslím, že rozhodně nevyhrál lepší tým. Většinu času jsme drželi míček a měli i více šancí, a za to patří klukům dík. To, že to na konci nevzdali a málem si urvali zasloužené prodloužení, je další benefit. Srazily nás individuální chyby a zbytečná oslabení. Nicméně za náš výkon se rozhodně nestydíme a půjdeme touto cestou dál. Díky soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra): Opět se jednalo o vyrovnané utkání. Dnes jsme konečně dokázali proměnit vytvořené šance a dovést utkání do vítězného konce. Od nás určitě odmakané utkání. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:17
59:49 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #9 Jan Šimic (6:3)
59:19 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #4 Michal Hřebíček (5:3)
57:36 Hostům hra bez brankáře svědčí, již vsítili 2 branky a nadále drží domácí pod tlakem.
56:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #48 Jan Pecha (4:3)
53:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #8 Pavel Stejskal (4:2)
52:50 Hosté z Dačic odvolali gólmana a hrají se šesti hráči.
50:42 Timeout TJ Centropen Dačice
50:42 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #22 Vít Hovorka (4:1)
48:42 Hra se opět přelévá nahoru a dolu, ale oběma týmům schází přesnější zakončení.
45:49 Domácí brankář Jakub Rytíř se opět vyznamenal a zabránil téměř jistému gólu.
44:00 Chybu v defenzivě soupeře využil domácí útočník Jan Šimic, ale rozhodčí branku neuznal z důvodu faulu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:38 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
34:50 Domácí borci z Florbal J. Hradec se uklidnili vstřelenou brankou a nyní mají míček častěji na svých florbalkách.
31:30 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:54 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #9 Jan Šimic (3:1)
29:40 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi
28:51 Individuální akci Patrika Holého zastavil jistým zákrokem brankář hostů Ferdan.
24:32 Hra se přelévá nahoru dolu. Více ze hry mají hosté z Dačic.
22:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (2:1)
20:46 Hosté z Dačic vlétli do druhé třetiny jako uragán a tlačí svého soupeře.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:45 Díky skvělému zákroku Jakuba Rytíře vedou domácí stále o 2 góly.
19:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
17:21 Inkasovaná branka hosty vyburcovala k aktivnější a tvrdší hře.
14:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #9 Jan Šimic (1:0)
14:05 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
13:00 Jakub Rytíř vytěsnil míček mimo tři tyče konečky prstů.
11:14 Domácí již párkrát prověřily nebezpečnnými střelami brankáře hostů, ten ale zatím svůj tým drží.
08:20 Oba týmy začaly opatrně, ale více ze hry zatím mají domácí.