• 59 58:50
    3:9
    ()

TJ Centropen Dačice - Fbc Strakonice 3:9
branky: 19. Vojtěch Bartoň, 19. Radovan Kubek, 44. Jan Morávek - 6. Luboš Homolka, 15. Adam Přib, 23. Lukáš Pluskal, 27. Miloslav Blahuta, 46. Jiří Křesák, 51. Jiří Křesák, 55. Jiří Křesák, 58. Karel Šavrda, 59. Karel Šavrda; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 3 + Jan Morávek 4:1; využití: 1:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 23 - Jaroslav Velek 13; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Zápas jsme nezačali špatně. Byla tam spousta situací, které chceme ve hře předvádět. Bohužel jsme se nechali opět rozhodit a přestali se koncetrovat, což nad takovým soupeřem nás stálo vítězství. Je to škoda, protože dneska byl k poražení, ikdyž tomu výsledek neodpoví.
60:00 Komentář hostů Řezanka Karel (Vedoucí): Dneska vlažnej výkon, ale domů vezeme výhru a to je to nejduležítější. Win Win Strakonice Oleeeeeee
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:32 Tomáš Kubek trefuje horní tyčku.
58:50 GÓL Fbc Strakonice! 3:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:9)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty utkání.
57:21 GÓL Fbc Strakonice! 3:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:8)
57:07 Radovan Kubek vysoko přestřeluje.
55:51 Dačicím se nedaří překonat obranu Strakonic.
54:31 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (3:7)
54:25 Dačice začali hrát agresivněji.
53:49 Velek drží míček po střele Stejskala.
53:15 Dačice už hraji bez golmana.
53:14 Timeout TJ Centropen Dačice
50:35 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:6)
49:15 Další zakončení Novotného do boční sítě.
49:00 Petr Novotný trefuje tyčku.
47:50 Dačice v plném počtu.
45:50 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (3:5)
45:38 Dačice v 3 odolávají tlaku Strakonic.
44:01 Vyloučen hráč #16 Jan Morávek družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za sekání
43:58 Dačice zautočili v oslabení, ale Kubek se nestal do zakončení.
43:45 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #8 Pavel Stejskal (3:4)
43:06 Morávek teču střelu Stejskala a dává kontaktní branku.
41:33 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:59 Dačicím se nedaří zopakovat koncovku z první třetiny a do poslední třetiny půjdou s dvougólovým mankem
39:16 Standartka před brankoiu Strakonic. Tomáš Kubek trefuje hráče ve zdi.
39:11 Jan Pecha napálil Veleka.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé části.
36:31 Oldřich Pecha bežel sám na Veleka, ale klička se mu nepodařila.
35:12 Dačice v plném počtu.
34:24 Vacuška drží Dačice svými zákroky.
33:12 Vyloučen hráč #34 Pavel Gellner družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky
33:12 Dačickou osekávou si jde odsedět Pavel Gellner
29:41 Slovní přestřelka mezi Velekem a Šlápotou.
26:49 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #38 Adam Přib (2:4)
26:49 Blahutova střela zaplava za Vacušku.
26:34 Ostřejší zákrok od Filipa Šlápoty na kapitána hostí.
24:13 Velek neumožnil Morávkovi vyrovnat.
22:52 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #19 Jiří Křesák (2:3)
22:15 Akce Strakonic končí vysokou holí.
21:45 Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:07 V další velké šanci Morávek.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:36 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (2:2)
18:07 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #93 Vojtěch Bartoň, asistoval #34 Pavel Gellner (1:2)
18:07 Nacvičený signál Dačic a Vojtěch Bartoň uklízí do prázdné branky.
17:00 Diváci konečně začala povzbuzovat.
16:28 Závar před brankou Dačic. Míček podle rozhodčích neprošel do branky.
15:12 Dačice obléhají branku Strakonic.
14:43 Morávkovi sjel míček z čepele a Velek si ho v klidu sbírá.
14:03 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #24 Karel Šavrda (0:2)
13:12 Kubka dostal nabyto od Sedláka, ale trefuje pouze manitnely.
08:59 Oldřich Pecha z se dostal do zakončí, ale jeho pokud nenadělal Velekovi moc práce.
07:57 Nenápadná přihrávka od Sedláka, zaskočila všechny a prolétla celým hřiště.
06:12 Křešák překazil slibnou šanci Dačic.
05:41 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #77 Matěj Mikeš (0:1)
05:41 Homolka přesně trefuje horní růžek branky.
05:15 Vacuška si připisuje první zákrok.
03:02 Oba týmy se zatím oťukávájí.
00:01 Úvodní bully vyhrávají Domácí.