(Tejnor)
  • 60 59:22
    Florbal J. Hradec

FbC Písek - Florbal Jindřichův Hradec 4:2
branky: 4. Jan Králík, 28. Michal Cigánek, 39. Štěpán Slunečko, 41. Michal Měřička - 4. Jan Šimic, 60. Michal Hřebíček; rozhodčí: Tomáš Čekan - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 23 - Jakub Rytíř 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Bojovný výkon, ale pokud děláme zbytečné chyby a neproměníme vytvořené šance, tak to na takového soupeře nestačí. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Důležité utkání s nejpříjemným soupeřem. Soupeř hrál trpělivě v obraně a několikrát zahrozil z nebezpečných brejků, ale myslím si, že jsme byli po celé utkání lepším týmem a dnes zaslouženě bereme 3 body. Hráči byli po celé utkání koncentrovani a trpěliví. Stále však musíme pracovat na útočné fázi, kde nás trápí to správné finále....Děkuji soupřei za férové utkání a opět našim fanouškům, že za námi dorazili do Milevska!
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:30 Hradec v šesti
59:22 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
59:22 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:2)
54:18 Vyloučen hráč #11 Tomáš Brožek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za špatné střídání
48:53 Timeout FbC Písek
48:53 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #7 David Camrda.
44:27 Hradec má už druhou přesilovku, uvidíme, zda toho využijí a přiblíží se Písku
44:12 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
41:01 Písek otevírá poslední třetinu golem a jde do vedení 4:1
40:25 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (4:1)
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:16 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko bez asistence (3:1)
37:54 Obrovská šance kapitána domácích Kuby Mikeše
29:41 Hradec vystrčil růžky a po dlouhé době předvedl akci
27:33 Krásný gol Kolinaka a Cigiho a Písek jde do vedení 2:1
27:16 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (2:1)
23:03 Písek na míčku už poměrně dlouho
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:11 Tyčka Vojty Šandy!
17:36 Hosté jdou do první početní převahy, ale dění hry tomu zatím moc neodpovídá a Písek ve většině času na míčku
15:58 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
12:52 Nic se neděje
09:55 Krásná souhra Šanda-Králík, ale bez golu
07:14 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a tempo je velmi rychlé
04:30 Dva rychlé goly obou týmů a hra nabírá na rychlosti
03:54 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:1)
03:29 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (0:1)
02:21 Písek se zatím drží na míčku, ale zatím bez vetší šance
00:01 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu domácího Písku proti Jindřichově Hradci, který se netradičně koná v milevské sportovní hale.