• 60 59:36
    4:15
    (Holub)

FBC ROKYCANY - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:15
branky: 20. David Kozelka, 22. Lukáš Mašek, 31. David Kozelka, 52. David Kozelka - 10. David Staněk, 11. Martin Dolejš, 12. Matěj Doubek, 18. Daniel Hrůza, 25. Jan Keyzlar, 34. Matěj Doubek, 40. Petr Dolejš, 41. Matěj Doubek, 43. Jan Loskot, 44. Petr Dolejš, 54. Václav Strouhal, 56. Adam Černý, 57. Jakub Boháč, 57. David Prokop, 60. Martin Dolejš; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Štochl 14, Lukáš Nesét 10 - Luboš Zeman 16; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:8
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Těžko se popisuje náš dnešní výkon. Zápas jsme si prohráli až neuvěřitelným množstvím individuálních chyb. Ukazuje se podcenění letní přípravy a nedostatečná docházka na trénincích. Děkuji divákům za podporu a soupeři přeji dobrou cestu domů
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Další výhra do letošní sbírky. Celý zápas jsme hledali tempo a chut odvést v zápase maximální výkon. Děkuji soupeři za sympatický výkon a přeju mu at se mu konečně začne dařit. Zdravím všechny fanoušky do Milevska a těšíme se na vás v úterý.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
59:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #37 Vítězslav Holub (4:15)
56:51 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
56:30 Timeout FBC ROKYCANY
56:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #20 David Prokop, asistoval #37 Vítězslav Holub (4:14)
56:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:13
Vlastní branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #46 Jakub Boháč (4:13)
55:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #66 Jan Loskot (4:12)
53:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #43 Matěj Doubek (4:11)
52:56 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #39 David Kozelka.
52:27 Ve 3. třetině vidíme hru nahoru dolu.
51:03 GÓL FBC ROKYCANY! 4:10
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka bez asistence (4:10)
43:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (3:10)
43:07 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Lukáš Nesét družstva FBC ROKYCANY
42:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (3:9)
42:14 Fiala přestřeluje bránu.
40:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
39:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:7
38:47 Štochl se blýsknul dvěmi krásnými zákroky.
37:35 Přesilovka pro Rokycany bez využití.
35:30 Vyloučen hráč #37 Vítězslav Holub družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
33:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:6)
33:14 Využitá standardní situace z velkého brankoviště končí gólem pro Milevsko.
30:44 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (3:5)
25:55 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Pekárek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
24:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #91 Patrik Plocha (2:5)
21:27 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #72 Antonín Polcar (2:4)
21:27 Mašek záhadnou střelou dostal míček za záda Zemana.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:58 GÓL FBC ROKYCANY! 1:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #4 Lukáš Bendek (1:4)
19:33 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
19:33 I Rokycany si zahrají přesilovou hru.
17:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (0:4)
17:44 Využitá přesilovka Milevska navyšuje stav na 0:4.
16:48 Vyloučen hráč #22 Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
15:15 Obvykle nestřílející Štván zkusil své štěstí, ale Zeman vyčapal.
13:57 Štochl vytáhl dobrý zákrok a zabránil tak navýšení stavu Milevska.
11:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
10:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (0:2)
10:38 Rokycany nechaly osamoceného Dolejše před brankou a ten se ve střelbě nemílil.
09:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #37 Vítězslav Holub (0:1)
07:07 Neshody mezi Štvánem a Hajšmanem hrozily gólem.
06:08 Bendek trefil jen bránícího hráče.
05:15 Fiala zkusil svou střelu umístit, bohužel jen do břicha Zemana.
04:36 Střela z dálky na Štochla skončila vedle brány.
03:00 Hajšman zkusil zpoza branky překvapit golmana hostí, Zeman připraven.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý podvečer Vážení diváci online zápasu, vítám Vás na dnešním utkání, kde se nám představí domácí FBC ROKYCANY proti FBC DOŠWICH MILEVSKO. Držme domácím palce k získání prvních bodů do tabulky.