(Bouda)
  • 60 59:28
    Jiří DĚDIČ

Wizards DDM SO Praha 10 - FBC Štíři Č. Budějovice B 10:3
branky: 1. Martin Lazárek, 4. Tomáš Branžovský, 6. Martin Lazárek, 11. Tomáš Branžovský, 20. Sebastian Maxa, 21. Martin Lazárek, 32. Sebastian Maxa, 42. Tomáš Branžovský, 58. Tomáš Branžovský, 60. Sebastian Maxa - 18. Adam Severin, 30. Michal Matějček, 43. Jiří Dědič; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 20 - Josef Macek 41; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Potvrdili jsme papírové předpoklady a utkání zvládli. Nutno řící, že soupeř utkání neodevzdal, přijel v dostatečném počtu hráčů a utkání odehrál důstojně. Množství brankových příležitostí dnes zůstalo neproměněných. Děkujeme příchozím divákům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): První třetina bla z naší strany tristní, od druhé třetiny přislo lehké zlepšení, ale jinak náš výkon nebyl optimální. Máme co zlepšovat. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu doma.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
59:28 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #69 Jiří Dědič.
59:28 Dědič trefuje jen zeď za Svojšeho bránou.
59:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #28 David Bouda (10:3)
59:17 Sebastina Maxa využil výhodu a zavěsil pod horní tyč.
57:40 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (9:3)
57:40 Branžovský dorazil svou střelu backhandem na zadní tyč.
55:17 Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
54:02 Svojše teď předvedl krásný zákrok.
52:45 Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
48:53 Budějovice zvyšují svůj tlak.
46:00 Vypadá to, že Wizards dochází síly.
42:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #69 Jiří Dědič, asistoval #38 Michal Matějček (8:3)
42:37 Krásné vyťukání z rohu a střela nad nohu.
41:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #25 Karel Smutný (8:2)
41:17 Branžovský po nahrávce od Smutného trefuje na přední.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:28 Maxa teď vymíchal obránce Budějovic. Branku bohužel přestřelil.
38:08 Znovu přesilová hra bez střely na bránu.
37:03 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
37:03 Budějovice si také vyzkouší přesilovou hru.
34:28 Hráči Budějovic opět v úniku. Střela šla nad branku Svojšeho.
31:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #46 Tomáš Branžovský (7:2)
31:55 Znovu spolupráce z Petrovic. Dnes jim zápas sedí.
31:35 Křivonoska z půlky prověřil brankáře. Ten vyrazil nad sebe.
30:00 Dnešní utkání sleduje 25 diváků. Děkujeme!
29:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček bez asistence (6:2)
29:33 Ztečovaná střela končí za Svojšeho zády.
25:21 Přesilová hra zatím bez větší šance.
23:46 Vyloučen hráč #72 David Caha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
23:46 První přesilovka zápasu.
20:20 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #28 David Bouda (6:1)
20:20 Bouda našel Lazárka ze standartní situace. Nahrávka šla ze středu k pravé tyčce.
20:00 Střely v 1. části: 18:10
19:54 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
19:54 Branžovský nabídl Maxovi a ten se po zemi z leva nemýlil.
17:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #4 Tomáš Drobiš (4:1)
17:00 Střela z levého mantinelu nad rameno překvapila Svojšeho.
10:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:0
10:21 Maxa opět crossem nachází Branžovského. Ten uklízí k bližší tyči.
07:52 Maxa v samostatném úniku přestřeluje branku.
05:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:0
05:18 Bouda vyslal střelu z půlky, Lazárek našel odražený balónek a zakončil kličkou.
03:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
03:15 Sebastian Maxa našel krásně crossem Tomáše "Klánovického snipera" Branžovského a ten se nemýlil.
01:35 Lazárek ze středu trefuje horní tyč. Zatím velký tlak domácích.
00:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (1:0)
00:33 První gól pro domácí. Lazárek propašoval střelu po zemi na zadní z pravé strany.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den on-line diváci! Dnes se v 7. kole divize se utká tým domácích Wizards DDM SO Praha 10 proti FBC Štíři Č. Budějovice B. Týmy už vyhlíží úvodní hvizd.