• 60 59:59
    6:8
    (Dušek)

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Banes Florbal Soběslav 6:8
branky: 10. Matyáš Moller, 14. Matyáš Moller, 27. Pavel Hamrle, 35. Šimon Jonáš, 52. Šimon Jonáš, 55. Šimon Jonáš - 2. Jan Hyánek, 31. Jan Hyánek, 33. Pavel Lacina, 34. Jakub Malecha, 38. Jakub Malecha, 38. Ondřej Vácha, 49. Adam Zíka, 60. Ondřej Vácha; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 15 - Jan Nejedlý 18; po třetinách: 2:1, 2:5, 2:2
60:00 Komentář domácích Jíra František (Trenér): V první třetině jsme si bohužel neudělali pohodlnější náskok, soupeř začal trestat naše zbytečné chyby efektivněji a i přes tlak ve třetí třetině se nám ho už nepodařilo dohnat. Děkujeme všem a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Vyrovnané a pěkné utkání až do poslední minuty za které soupeři náleží dík. Velké uznání a obdiv poté konkrétně hráči č. 9 za sportovní přiznání nedovoleného zákroku, kterým sice poslal svůj tým do oslabení, ale jednoznačně prokázal, že Greyhounds naplňují zásady fair-play. Respekt a hodně štěstí do dalších zápasů
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #4 Jan Dušek (6:8)
58:18 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
54:19 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:19 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 6:7
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #6 Šimon Jonáš, asistoval #65 Matyáš Moller (6:7)
51:27 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:7
48:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #78 Ondřej Kasika (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
37:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #92 Lukáš Pantoflíček (4:6)
37:55 A hned je to o 2 branky. Před brankou zůstal nehlídaný Vácha, který doráží balonek do domácí branky
37:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #14 Adam Zíka (4:5)
37:07 Přečíslení hostů 2 na 1, Zíka hledal Malechu, od jehož nohy se balonek dostal až za Trhlíka. Soběslav znovu vede
34:11 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #6 Šimon Jonáš bez asistence (4:4)
34:11 Nejprve Greyhounds neproměnili velkou šanci, vzápětí se po výhozu Nejedlého z dálky trefuje Malecha přesně nad Trhlíkovo rameno. O několik okamžiků později zachytil Jonáš rozehrávku volného úderu a vyrazil do samostatného úniku. Nejedlému nedal šanci a vyrovnává na 4:4
33:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #1 Jan Nejedlý (3:4)
32:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #37 Pavel Lacina, asistoval #4 Jan Dušek (3:3)
32:24 Chvíli po skončení přesilovky hosté vyrovnávají. Střelu Duška tečuje Lacina a balonek skončil až za Trhlíkem
31:45 Až teď Trhlík vyráží střelu Soběslavi
31:12 Minuta přesilovka pryč, Greyhounds se zatím dobře brání
30:12 Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
30:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #14 Adam Zíka (3:2)
29:01 Nejedlý dobře chytá jak střelu Petráka, tak dorážku Jonáše
28:14 Střela domácích vysoko nad branku
27:27 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
26:13 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #9 Marek Zíka (3:1)
26:13 Hamrle zamířil přesně nad rameno Nejedlého a zvyšuje na 3:1
25:04 Hezký kros na Jonáše, jeho střelu z první Nejedlý vyráží
24:19 Na druhé straně opět rychlý protiútok hostů, Trhlík i tentokrát chytá
23:12 Horák hledal před brankou spoluhráče. Ten sice míček zashál a usměrnil ho na branku, ale Nejedlého nepřekonal
21:27 Domácí v plném počtu
20:22 První střelu Soběslavi v přesilové hře vyráží Trhlík
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:27 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
19:03 Tlak Greyhounds zakončil střelou z dálky Petrák. Nejdelý vyráží maskou
17:12 Další zákrok Nejedlého proti Eichlerovi
15:51 Moller krásně našel před brankou Jonáše, ten ale Nejedlého nedokázal překonat
14:06 Trhlík zneškodnil další samostatný nájezd Soběslavi
13:27 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #64 Matěj Soukup (2:1)
13:27 Až teď si hosté špatně rozebrali hráče hostů při volném úderu a zcela volný Moller posílá Greyhounds do vedení
13:05 Greyhounds teď dlouho trpělivě kombinovali a snažili se vytvořit si šanci. Obrana hostů je zatím pozorná
11:30 Hra se odehrává převážně na polovině Soběslavi
09:38 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller bez asistence (1:1)
09:38 Moller hezky proběhl mezi obránci soupeře a překonává Nejedlého - 1:1
08:27 Tentokrát šel na Trhlíka sám Vácha. Domácí brankář ale jeho blafák vystihl a balonek mu sebral
07:26 Hosté v plném počtu, v závěru oslabení se dokonce dostali do samostatného úniku. Zíka se ale stihl vrátit a soupeři zakončení znemožnit
06:15 Hosté vyhazují
05:26 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování florbalky
05:26 Uvidíme přesilovou hru pro domácí
03:38 Další šance Paďourka, i tentokrát ho Nejedlý vychytal
01:47 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
01:47 Úvodní šance Paďourka zůstala nevyužita, na druhé straně se trefuje Hyánek a posílá hosty do vedení