6:12
    Marek LEIŠ
    ()

Fbc Strakonice - Panthers Praha B U23 7:12
branky: 5. Jiří Křesák, 14. Adam Přib, 22. Jiří Křesák, 30. Jiří Křesák, 52. Karel Šavrda, 59. Jan Staněk, 60. Jiří Křesák - 5. Jakub Žiška, 10. Jakub Žiška, 12. Marek Leiš, 19. David Polcar, 21. Vojtěch Zdrubecký, 28. David Navrátil, 41. David Polcar, 43. Vojtěch Zdrubecký, 44. Daniel Škvor, 49. Vojtěch Zdrubecký, 53. Vojtěch Zdrubecký, 60. Marek Leiš; rozhodčí: Patrik Plocha - Kamil Vraspír; vyloučení: 4 + Tomáš Houska 4 + TDKU:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 17 - Pavel Chlup 33; po třetinách: 2:4, 2:2, 3:6
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Musím říct že dnes jsem tady viděl věci, které krom toho že jsem je asi nikdy v životě neviděl, tak je hlavně mikdy vidět nechci.  nHráče musím pochválit za maximálnín koncentraci po celou dobu utkání a 100% odmakaný zápas. Dnes jsme zodpovědně plnili pokyny a efektivně řešili zakončení. Před našimi hráči skláním pomyslný klobouček. A nesmím zapomenout na hnidopichy z Prahy - protože v suchym.
60:00 Komentář domácích Řezanka Karel (Vedoucí): Dneska to nebyl náš den.Příště budeme lepší.Mrzí mě chování našich diváků,řvaním a nadávanim nikomu a ničemu nepomůžou.Děkuji soupeřům za zápas a přeju šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
59:43 GÓL Fbc Strakonice! 7:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #14 Jan Staněk (7:12)
59:05 GÓL Panthers Praha B U23! 6:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #57 Marek Leiš z trestného střílení (6:12)
58:13 GÓL Fbc Strakonice! 6:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #19 Jiří Křesák (6:11)
52:53 GÓL Panthers Praha B U23! 5:11
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #20 Jakub Žiška (5:11)
51:02 GÓL Fbc Strakonice! 5:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #44 Luboš Homolka (5:10)
49:18 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice do konce utkání
49:18 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za nesportovní chování
48:29 GÓL Panthers Praha B U23! 4:10
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký bez asistence (4:10)
43:40 Timeout Fbc Strakonice
43:40 GÓL Panthers Praha B U23! 4:9
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #30 Christopher Matheson (4:9)
42:02 GÓL Panthers Praha B U23! 4:8
41:18 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:45 GÓL Panthers Praha B U23! 4:7
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (4:7)
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
35:23 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:23 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
29:29 GÓL Fbc Strakonice! 4:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (4:6)
27:43 GÓL Panthers Praha B U23! 3:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #20 Jakub Žiška (3:6)
21:30 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:5)
20:38 GÓL Panthers Praha B U23! 2:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #57 Marek Leiš (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 11:7
18:03 GÓL Panthers Praha B U23! 2:4
17:21 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
13:59 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #14 Jan Staněk (2:3)
11:47 GÓL Panthers Praha B U23! 1:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #7 David Navrátil (1:3)
09:18 GÓL Panthers Praha B U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (1:2)
04:27 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (1:1)
04:08 GÓL Panthers Praha B U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #57 Marek Leiš (0:1)