13:2
    Adam ŠTĚPÁNEK
    (Staněk)

FbC Písek - Fbc Strakonice 14:2
branky: 2. Vojtěch Šanda, 3. Marek Slepička, 12. Filip Trkovský, 12. Ondřej Walter, 16. Štěpán Slunečko, 32. David Chvosta, 34. Michal Měřička, 43. Ondřej Štěpán, 46. Michal Měřička, 47. David Chvosta, 47. Vojtěch Šanda, 50. Jan Králík, 57. Jakub Mikeš, 58. Michael Kučera - 5. Miloslav Blahuta, 58. Adam Štěpánek; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 17 - Jaroslav Velek 22, Jan Vaníček 6; po třetinách: 5:1, 2:0, 7:1
60:00 Komentář domácích: Jako první nemůžu napsat nic jiného, než poděkovat našim fanouškům za dnešní atmosféru. Skvělá kulisa, která je jejich zásluha a našeho týmu pořadatelů. Hráči dnes byli skvěle koncentrovaní a od začátku si šli za 3 body. Díky dobré efektivitě hned v 1. třetině jsme získali sebevědomí a kontrolovali jsme hru po celou dobu utkání. Dnes nám to vyšlo, ale musíme pracovat i dále. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Hmmmmm. Někdy si dole, někdy nahoře a občas holt ležíš úplně na mrdky nalitej před nějakou pochybnou hospodou a kdo jde kolem, ten si do tebe kopne. Ale víš co, musíš ti umět přijmout, vstát a jít chlastat dál. Celkem fajn je, že se na to chodí koukat celkem dost lidí a tímto bych chtěl naším fanouškům poděkovat, že si dnes udělali cestu a vytvořili tu slušnou návštěvu. A taky jsme prej o dva góly blíž nějakýmu pivu zdarma, takže určitě posun vpřed. Ale jak jsem říkal před sezonou, radši prohrát s týmem srdcařů, než vyhrát s týmem žoldáků. Takže díky klukům za výkon a po repre pauze nás snad bude zase dost až se všichni vrátí a budeme zase soupeře točit. Strakonice Oléééééééééééééééé. Sorry, už jsem dlouho nepsal komentář, tak jsem si to dnes užil
60:00 Střely ve 3. části: 15:5
59:05 Probíhá poslední minuta dnešního zápasu
57:55 GÓL FbC Písek! 14:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Michael Kučera, asistoval #5 Michael Kolínský (14:2)
57:01 GÓL Fbc Strakonice! 13:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #14 Jan Staněk (13:2)
57:01 Strakonice to nevzdávají a snižují nások na 2:13 pro hosty
56:46 GÓL FbC Písek! 13:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš bez asistence (13:1)
53:17 Hra se lehce vyrovnala
49:59 GÓL FbC Písek! 12:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (12:1)
49:59 Písek si začal dělat ze Strakonic střelecký terč
47:25 To je tóčo, Písek vede 11:1
46:39 GÓL FbC Písek! 11:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #87 Ondřej Walter (11:1)
46:21 GÓL FbC Písek! 10:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #43 Filip Trkovský (10:1)
46:21 A máme tu první desítku! Neskutečné
45:45 Písek se začíná déle držet na míčku a vytváří si nové situace
45:01 GÓL FbC Písek! 9:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (9:1)
45:01 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Jan Vaníček družstva Fbc Strakonice
42:17 GÓL FbC Písek! 8:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #63 Matěj Prčík (8:1)
42:17 Krásný gol Ondry Štěpána a navyšuje stav utkání na 8:1
41:35 Hra již ze začátku třetiny navazuje na konec té druhé a je ve vysokém tempu
33:03 GÓL FbC Písek! 7:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (7:1)
31:45 I přes velký brankový rozdíl působí zápas velmi vyrovnaně a dodává tak na atraktivnosti sledování
31:02 Krásný gol Davida Chvosty, který zavěsil míček do víka
31:01 GÓL FbC Písek! 6:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #41 Tomáš Biskup (6:1)
15:17 GÓL FbC Písek! 5:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #15 Ondřej Štěpán (5:1)
13:17 V písecké obloukové hale můžeme vidět rychle se zvyšující ostrost soubojů a zápas začíná být velmi divácky atraktivní
11:46 Neskutečné! Ondra Walter zvyšuje náskok a zlepšuje tím náladu všem píseckým fanouškům
11:40 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #63 Matěj Prčík (4:1)
11:19 Krásný gol Filipa Trkovského, který vymetl růžek
11:12 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #41 Tomáš Biskup (3:1)
09:57 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
07:29 Tempo hry se po golu hostů lehce snížilo ale oba týmy se snaží dál
04:48 Strakonice využívají rychlý protiútok a i přes početní oslabení snižují náskok Písku na 1:2
04:36 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #77 Matěj Mikeš (2:1)
03:05 Písek jde do početní převahy a uvidíme, zda toho využijí
03:04 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
02:25 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Marek Slepička bez asistence (2:0)
02:25 To je něco! Marek Slepička zvyšuje na 2:0 a atmosféra i tempo je na vysoké úrovni
01:26 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (1:0)
01:26 Nádherná práce sehraného dua Šanda- Prčík a Písek jde do vedení!
00:01 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu domácího Písku proti hostujícím Strakonicím