• 59 58:23
    5:9
    (Doubek)

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:9
branky: 16. David Rybnikár, 18. Matyáš Moller, 33. Marek Zíka, 40. Jan Vaněk, 43. Matyáš Moller - 6. Petr Dolejš, 6. Adam Dvořák, 18. Lukáš Trojáček, 28. Adam Černý, 36. Matěj Doubek, 39. Jakub Loskot, 48. Jan Keyzlar, 58. Daniel Hrůza, 59. Jakub Loskot; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 18 - Luboš Zeman 15; po třetinách: 2:3, 2:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Shodli jsme se s klukama, že to byl jeden z našich nejlepších výkonů v této sezóně. Mohli jsme ze závěrečné hry bez brankáře udělat větší zápasové drámo. I tak nás těší, jak jsme potrápili favorita soutěže. Díky všem a příští týden na Fruko :-)
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Dneska nejhorší výkon v sezóně. Lituju všechny naše fanoušky, kteří si za námi udělali cestu a zároveň se jim omlouvám.Náš soupeř byl dneska naše hlava, i přesto jsem rád za 3 body. Příště budeme lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (5:9)
57:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:8)
47:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #66 Jan Loskot (5:7)
47:52 Vyloučen hráč #91 Jiří Paďourek družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
46:18 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
42:08 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller z trestného střílení (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:52 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #26 Filip Rybnikár (4:6)
38:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:6)
35:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (3:5)
32:17 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:4
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #9 Marek Zíka, asistoval #26 Filip Rybnikár (3:4)
30:18 Vyloučen hráč #63 Jan Vaněk družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #43 Matěj Doubek (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
17:59 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:3
17:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #23 Jakub Kotrba (1:3)
15:27 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #32 David Rybnikár, asistoval #61 Jan Svoboda (1:2)
05:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #37 Vítězslav Holub (0:2)
05:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:1)