• 57 56:16
    10:7
    (Zíka)

Fbc Strakonice - Banes Florbal Soběslav 11:7
branky: 1. Tomáš Mareš, 6. Adam Štěpánek, 18. Vojtěch Houska, 19. Matěj Mikeš, 22. Tomáš Houska, 23. Tomáš Mareš, 24. Luboš Homolka, 36. Vojtěch Houska, 46. Jiří Křesák, 52. Adam Štěpánek, 57. Lukáš Pluskal - 14. Adam Zíka, 21. Ondřej Vácha, 27. Jan Dušek, 40. Jiří Sobotka, 51. Jan Hyánek, 56. Jakub Malecha, 57. Jakub Malecha; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 16 - Vladislav Petržilka 29; po třetinách: 4:1, 4:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): Děkujeme divákům za podporu v hledišti. Soupeři děkujeme za zápas. Tři body doma. Strakonice Olééééééééééééééééé. Akce dnes střídala akci, takže diváci museli být nadšení tímto florbalem a tešíme se na další zápas. Snad je to dnes v pohodě. Takže přístí neděli v 18:00 buď tady a přijď nás podpořit na další zápas. Bude to třeba.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Většinu zápasu jsme nedokázali najít recept na rychlé akce domácích z jejichž prudkých střel jsme bohužel častokrát inkasovali. Zejména v první polovině jsme obrazně řečeno tahali za kratší konec provazu a vlivem vlastních chyb v přechodové fázi se často ani nedostávali k zakončení a když už, trápila nás naše efektivita. V závěrečné třetině domácím začaly docházet síly a těžkly nohy, nicméně naše vlastní brankové úspěchy byly často vydřené a Strakoničtí si díky efektivním protiútokům udržovali dostatečný odstup. Narozdíl od Strakonic nám dnes prostě chyběla lehkost. Gratuluji domácím a přeji hodně úspěchů v dalších kolech
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
56:44 GÓL Fbc Strakonice! 11:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #14 Jan Staněk (11:7)
56:16 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #14 Adam Zíka (10:7)
55:19 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #4 Jan Dušek (10:6)
51:38 GÓL Fbc Strakonice! 10:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #14 Jan Staněk (10:5)
50:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 9:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek bez asistence (9:5)
46:22 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
45:47 GÓL Fbc Strakonice! 9:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #14 Jan Staněk (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #17 Jiří Sobotka, asistoval #44 Jaroslav Pivec (8:4)
35:34 GÓL Fbc Strakonice! 8:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (8:3)
26:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #9 Miroslav Hloušek (7:3)
23:06 GÓL Fbc Strakonice! 7:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #9 Tomáš Houska (7:2)
22:26 GÓL Fbc Strakonice! 6:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:2)
21:28 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #89 Jaroslav Velek (5:2)
20:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #27 Jan Ludvík (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
18:59 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš bez asistence (4:1)
17:32 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
13:36 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #94 David Plecer (2:1)
08:39 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
05:53 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek bez asistence (2:0)
02:15 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #4 Jan Dušek.
00:46 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #19 Jiří Křesák (1:0)