• 60 59:53
    2
    Šimon JONÁŠ

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - TJ Centropen Dačice 3:2
branky: 12. Filip Rybnikár, 45. Matyáš Moller, 46. Jan Vaněk - 7. Radovan Kubek, 26. Petr Novotný; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:1 + Petr Novotný 4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 16 - Lukáš Vacuška 15; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme chtěli víc vyhrát, předvedli jsme týmový výkon. Zápas to pohledný nebyl, ale důležité jsou pro nás momentálně body a ty máme. Díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Tenhle ne příliš florbalově pohledný zápas byl hodně o morálce a klobouk dolů před klukama. Bojovali a nechali na hřišti opravdu vše. I v takovémto počtu jsme tady sahali po bodech, které nám nakonec těsně a možná i trochu smolně unikly. Ve třetí třetině, kde domácí překlopili utkání na svoji stranu, už nám bohužel došly síly a soupeř využil svoji značnou početní převahu. Díky všem klukům a Vendy za zápas, soupeři gratuluji k bodům a budeme se těšit na dovetu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:2
59:53 Vyloučen hráč #6 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
57:02 Timeout TJ Centropen Dačice
51:55 Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za sekání
45:09 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #6 Šimon Jonáš (3:2)
44:12 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #62 Adam Petrák (2:2)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
35:39 Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
26:02 Greyhounds mohli okamžitě odpovědět, ale obě dvě střely skončily mimo
25:38 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #20 Radovan Kubek (1:2)
25:38 Novotný obešel obránce a hezkou střelou vrací hosty do vedení
23:00 V úvodu druhé třeitny kontrolují balonek spíše domácí Greyhounds
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:20 Střela Porazila sražena nad branku
18:50 Střelu Pechy Trhlík vyráží
17:59 Domácí zahrozili v oslabení, Jonáš už dělal kličku brankáři hostů Vacuškovi, ten ale nohou zasáhl balonek a zakončení znemožnil
17:09 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
16:03 Teď už zasahovat musel, ale s nepříjemnou střelou Přikryla, která mířila nad jeho rameno si Trhlík poradil
15:11 Domácí obraně utekl Novotný, nezamířil ale přesně, a tak Trhlík nemusel zasahovat
14:38 Vzápětí skvělým přesunem likviduje další šanci Greyhounds
14:23 Střelu Horáka z otočky Vacuška vyráží
11:26 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #67 Karel Eichler (1:1)
11:26 Eichler krásnou přihrávkou našel Rybnikára, který vyrovnává na 1:1
10:02 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky
08:18 Střelu Kubka pod břevno Trhlík vyráží nad branku
07:55 Přikryl střílí těsně vedle domácí branky
06:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #82 Tomáš Kubek (0:1)
06:18 Teď už se hosté dostávají do vedení po střele Kubka
05:18 Domácí se dostali do několika slibných pozic, zatím jim ale při střelách odskakuje balonek od hokejek
04:39 Další zákrok Trhlíka proti nebezpečné střele hostů
02:17 Dačice jsou v úvodu zápasu o něco aktivnější, Trhlík si připisuje první dva zákroky