57
  • 57 56:07
    4

Fbc Strakonice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 3:10
branky: 40. Jiří Křesák, 41. Karel Šavrda, 42. Karel Šavrda - 13. Patrik Plocha, 17. Jakub Loskot, 25. Petr Dolejš, 29. Matěj Doubek, 34. Daniel Hrůza, 36. Jan Keyzlar, 49. Lukáš Trojáček, 51. Matěj Doubek, 53. Ondřej Řezník, 54. Jakub Loskot; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2 + Karel Šavrda 4:2; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Jan Vaníček 23 - Miloš Kahoun 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Kvalitní výkon po celý zápas. Jedeme dál. DOŠWICH MILEVSKO!!
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): Předně bych chtěl poděkovaat divákům za parádní atmosféru a doufám, že si to děti užili a odnesli si pěkné zážitky a něco dobrého na zub. Je vidět, že soupeř konečně povyrostl a dobře nadraftoval, takže po letech hrajou koukatelný florbal. Dnes celkem pěkný zápas, škoda, že takové týmy mají takovou kliku. Spravedlnost prostě není. Celkem bych jim za tu hru i přál aby něco uhráli, ale nemám holt rád takové umělé týmy jako došvih. Strakonice Oléééééééé a těšíme se na vás při dalších zápasech, které si maximálně užijeme, pac a :*
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
56:07 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2+2 minuty za vysoká florbalka
54:14 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (3:10)
52:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #99 Marek Čáp (3:9)
51:21 Timeout Fbc Strakonice
50:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:8)
48:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #82 Martin Dolejš (3:7)
45:01 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za opakované přestupky
41:54 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (3:6)
41:07 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
40:15 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:6)
40:00 Střely ve 2. části: 13:14
39:36 GÓL Fbc Strakonice! 1:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (1:6)
35:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (0:6)
33:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #63 Ondřej Řezník (0:5)
28:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (0:4)
24:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
16:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (0:2)
15:41 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
12:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #91 Patrik Plocha, asistoval #43 Matěj Doubek (0:1)