5:10
    Jan KRÁLÍK
    (Walter)

Panthers Praha B U23 - FbC Písek 5:10
branky: 9. Kryštof Malý, 27. Kryštof Malý, 28. Tomáš Jančík, 43. Ondřej Bouška, 54. David Navrátil - 11. Jakub Mikeš, 12. David Chvosta, 17. Ondřej Štěpán, 18. Jan Králík, 18. David Chvosta, 31. Michael Kolínský, 42. Filip Trkovský, 53. Štěpán Slunečko, 57. Michal Cigánek, 59. Jan Králík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Pavel Chlup 26 - Karel Tvrdík 13; po třetinách: 1:5, 2:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér): Domácí odvetu jsme zvládli výrazně lépe, ale přesto výsledek je krutější. Soupeř byl lepší, ale my mu byli vyrovnaným soupeřem, bohužel ale vyhořeli jsme na hlavách v první třetině a to v důsledku rozhodlo, za zbylé dvě třetiny můžeme náš tým pochválit, protože ukázali bojovnost i kvalitu. Šest poměrně zbytečných vyloučení, to je moc. Ale pět ubráněných, z toho minuta ve třech, to je naopak slušné. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dnes nám k vítězství výrazně pomohla produktivní 1. třetina. Celkově jsme dnes neodehráli úplně kvalitní utkání. Nefungovala nám obrana a vytvářeli jsme spousty individuálkních chyb, ze kterých jsme pouštěli soupeře do brejků. Každopádně jsme rádi, že jsme získali 3 body. Ty jsou pro nás klíčové a příští týden zlepšíme svůj výkon. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:19 GÓL FbC Písek! 5:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #87 Ondřej Walter (5:10)
56:54 GÓL FbC Písek! 5:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #46 David Chvosta (5:9)
53:03 GÓL Panthers Praha B U23! 5:8
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #74 Kryštof Malý (5:8)
52:20 GÓL FbC Písek! 4:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #63 Matěj Prčík (4:8)
49:39 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
45:22 Vyloučen hráč #87 Ondřej Walter družstva FbC Písek na 2 minuty za zdržování hry
45:22 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
43:53 Timeout FbC Písek
42:25 GÓL Panthers Praha B U23! 4:7
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #88 Christopher Matheson (4:7)
41:01 GÓL FbC Písek! 3:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #18 Michal Cigánek (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
34:35 Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
33:36 Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
30:33 GÓL FbC Písek! 3:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:6)
27:24 GÓL Panthers Praha B U23! 3:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #57 Marek Leiš (3:5)
26:36 GÓL Panthers Praha B U23! 2:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #12 Martin Brauner (2:5)
25:01 Trestné střílení družstva Panthers Praha B U23 neproměnil #58 Přemysl Vávra.
20:00 Střely v 1. části: 7:18
18:12 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:54 GÓL FbC Písek! 1:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #18 Michal Cigánek (1:5)
17:14 GÓL FbC Písek! 1:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:4)
16:36 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #46 David Chvosta (1:3)
14:37 Vyloučen hráč #90 Daniel Škvor družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
11:04 GÓL FbC Písek! 1:2
10:10 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #27 Michael Kučera (1:1)
08:27 GÓL Panthers Praha B U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #17 Jan Tvrdek (1:0)