7:12
    Adam ČERNÝ
    (Čáp)

Florbal Jindřichův Hradec - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:12
branky: 10. Jiří Šustr, 11. Michal Hřebíček, 12. Martin Novák, 33. Michal Hřebíček, 37. Jakub Tejnor, 55. Filip Šimek, 58. Jan Šimic - 13. David Kolář, 18. Jan Loskot, 19. Tomáš Odložilík, 22. David Staněk, 25. Martin Dolejš, 33. Martin Dolejš, 39. Ondřej Řezník, 40. Jan Keyzlar, 44. Jakub Loskot, 50. Martin Dolejš, 53. Petr Dolejš, 59. Adam Černý; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 31 - Miloš Kahoun 23; po třetinách: 3:3, 2:5, 2:4
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dobrý úvod z naší strany, ale bohužel jsme brzy začali kupit chyby, které tento soupeř dokáže potrestat. Odskočení jsme dokázali korigovat, ale vždycky jen na chvilku. Proti takovým týmům musíme hrát 60 minut na 100% a bez chyb. Děkujeme soupeři, divákům za návštěvu a všem pěkný advent.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí): Ospalý úvod zapříčinil rychlé vedení domácích. V první třetině se nám naštěstí povedlo dotáhnout náskok soupeře a ve druhé už jsme se pak probrali a začali hrát naši hru. Dneska to nebyl náš den a nepředvedli jsme dobrý výkon. Děkuji soupeři za férové utkání. Příště budeme lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
58:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #99 Marek Čáp (7:12)
57:31 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (7:11)
57:16 Domácí v šesti v poli.
56:42 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
56:24 Domácí srdnatě bojují, ač na zvrat už to asi nebude. Utkání se však i tak přiostřuje.
54:12 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #57 Daniel Danyi (6:11)
53:29 Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (5:11)
49:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #43 Matěj Doubek (5:10)
43:55 Hřebíček - Tejnor - Matějka zdařile kombinovali na půlce soupeře, ale bez úspěchu a z následné protiakce branka na první tyč Rytířovi klece.
43:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #33 David Staněk (5:9)
42:24 Třetí třetina zatím příliš zajímavého nenabídla.
40:00 Střely ve 2. části: 14:18
39:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (5:8)
38:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #9 Daniel Hrůza (5:7)
36:54 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #6 Karel Matějka (5:6)
33:30 S tímto šlo těžko něco dělat. Klasické rozestavení při přesilovce, nic nového, ale střela nechytatelná. Opět o dvě branky.
32:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #63 Ondřej Řezník (4:6)
32:34 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
32:10 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #6 Karel Matějka (4:5)
28:00 Rytíř vypleskl povedenou střelu Řezníka.
27:43 Mezihra má spád, šance na obou stranách i tvrdost.
24:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #64 Tomáš Odložilík (3:5)
21:27 Rytíř neviděl vůbec nic a jelikož střela šla na bránu mimo jeho tělesnou schránku, je z toho branka.
21:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #63 Ondřej Řezník (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #64 Tomáš Odložilík, asistoval #43 Matěj Doubek (3:3)
17:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:2)
16:45 Škoda, Michal Hřebíček vypíchl rozehrávku domácích, ale k Tejnorovi přihrávka nedoputovala.
12:33 Hrubka domácího beka, kterou švihem potrestal Kolář.
12:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář bez asistence (3:1)
11:12 Nestíhám, ale nevadí. Třetí gól domácích rezultuje v time-out hostů.
11:11 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
11:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #57 Daniel Danyi (3:0)
11:00 Žádná rána to nebyla, ale teploměr brankář hostí dostal a hala se raduje podruhé.
10:18 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #13 Jan Cihlář (2:0)
09:06 Krásné víko Jiřího Šustra z levého křídla po náhře Daniela Danyie.
09:05 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr, asistoval #57 Daniel Danyi (1:0)
07:20 Domácí tvoří na půlce Milevska.
06:23 Rytíř dostal jesle, ale míček dokázal natolik stlumit, že ho rotující v malém brankovišti domácí obránce uklidil do bezpečí.
05:00 Milevsko má více ze hry, ale domácí obranný val je zatím pozorný. Měl by však získat trochu sebevědomí, jinak je otázkou času, kdy bude domácí obrana prolomena.
02:40 Úvodní dusot vystřídala pozornost na obou stranách a sklidnění hry.
01:35 Utkání s vánočním nádechem právě začalo, a to ve velkém tempu.