• 60 59:54
    10:7
    (Novák)

Fbc Strakonice - Florbal Jindřichův Hradec 10:7
branky: 5. Vojtěch Houska, 10. Jiří Křesák, 17. Luboš Homolka, 28. Jiří Křesák, 32. Karel Šavrda, 41. Vojtěch Houska, 45. Tomáš Houska, 47. Luboš Homolka, 49. Miloslav Blahuta, 55. Adam Štěpánek - 11. Michal Hřebíček, 40. Filip Šimek, 49. Jakub Tejnor, 51. Martin Novák, 54. David Camrda, 56. Filip Šimek, 60. Michal Hřebíček; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 8 - Jakub Rytíř 23; po třetinách: 3:1, 2:1, 5:5
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Děkujeme za utkání.
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Díky za zápas. Těšíme se na divákx v příštím roce. to už snad budu chytat v bráně, jinak končím s florbalem. Jinak zápas proběhl ve Vánoční náladě a teď jdeme mrknout na to finále. Šťastné a Veselé a do nového roku mnoho zdaru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:54 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 10:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #18 Martin Novák (10:7)
55:13 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 10:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek bez asistence (10:6)
54:50 GÓL Fbc Strakonice! 10:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #3 Miloslav Blahuta (10:5)
53:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #7 David Camrda, asistoval #4 Michal Hřebíček (9:5)
50:57 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #7 David Camrda (9:4)
50:09 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky
49:01 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
48:48 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 9:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #7 David Camrda (9:3)
48:00 GÓL Fbc Strakonice! 9:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #9 Tomáš Houska (9:2)
46:40 GÓL Fbc Strakonice! 8:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (8:2)
45:34 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #11 Tomáš Brožek.
44:24 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
44:24 GÓL Fbc Strakonice! 7:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (7:2)
43:59 Vyloučen hráč #7 David Camrda družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
40:36 GÓL Fbc Strakonice! 6:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #7 David Camrda (5:2)
39:42 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:57 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
31:55 GÓL Fbc Strakonice! 5:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:1)
27:14 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák z trestného střílení (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:4
16:17 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #38 Adam Přib (3:1)
10:36 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:1)
09:34 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (2:0)
04:05 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (1:0)