2:8
    Filip TRKOVSKÝ
    (Chvosta)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FbC Písek 3:8
branky: 3. Daniel Drobiš, 14. Matyáš Kouba, 60. Matyáš Sirotek - 7. Jakub Mikeš, 33. Jan Králík, 41. Vojtěch Šanda, 43. Vojtěch Šanda, 47. Jakub Mikeš, 49. Ondřej Walter, 55. Jan Králík, 60. Filip Trkovský; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2 + Martin Vacek OS:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 17 - Vlastimil Dvořák 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:6
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): První dvě třetina výborné utkání z naší strany, kdy jsme soupeře k ničemu vážnejšímu nepustili. Ve třetí třetině jsme se o dobrý výsledek připravili vlastními chybami a udělali ze zápasu bramboračku. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): První třetinu jednoznačně ovládl soupeř, který vstoupil do utkání o 100% lépe. Po klidné řeči v kabině po 1. třetině jsme se zvedli a srovnali jsme tempo hry. Do 3. třetině jsem skvěle vstoupili a řekl bych, že jsme soupeře přehráli. Věděli jsme, že nás čeká extrémě těžké utkání a to se potvrdilo. Ceníme si dnes vítězství za 3 body a nyní všem přeji příjemné svátky. Děkuji soupeře za férové utkání a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #22 Matyáš Sirotek bez asistence (3:8)
59:42 GÓL FbC Písek! 2:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #43 Filip Trkovský, asistoval #46 David Chvosta (2:8)
54:52 GÓL FbC Písek! 2:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #63 Matěj Prčík (2:7)
48:34 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
48:07 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #63 Matěj Prčík (2:6)
46:10 GÓL FbC Písek! 2:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (2:5)
46:10 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
46:10 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest
43:00 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
42:12 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #18 Michal Cigánek (2:4)
40:52 GÓL FbC Písek! 2:3
40:01 První buly vyhráli štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
32:59 GÓL FbC Písek! 2:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #81 Michal Měřička (2:2)
26:41 Vyloučen hráč #24 Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
20:01 První buly vyhrál Písek.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
17:40 Slepička dělá chyby a strácí míčky.
13:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #94 Šimon Kaluža (2:1)
06:59 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #27 Michael Kučera (1:1)
02:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:0)
01:00 Více na míčku je Písek.
00:01 První buly vyhrál Písek.