11:12
    Tomáš POUR
    ()

Panthers Praha B U23 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 11:12p
branky: 4. Michael Kočandrle, 4. Matouš Hrubý, 21. Michael Kočandrle, 24. Michael Kočandrle, 30. John Adam Hodek, 32. David Polcar, 36. David Navrátil, 37. Michael Kočandrle, 39. Michael Kočandrle, 45. Ondřej Bouška, 51. Daniel Škvor - 5. Matěj Surák, 20. Ondřej Budek, 22. Ondřej Budek, 23. Ondřej Budek, 32. Ondřej Budek, 39. Ondřej Budek, 41. Ondřej Budek, 42. Tomáš Pour, 46. Kryštof Lehečka, 51. Jiří Veselý, 52. Ondřej Budek, 63. Tomáš Pour; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Pavel Chlup 13 - Martin Lenárt 11, Vojtěch Šimůnek 7; po třetinách: 2:2, 7:4, 2:5, 0:1
65:00 Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér): Tohle byl zápas o ligu výš, soupeř velmi kvalitní a my jsme nejdřív skoro neměli ani sestavu a nakonec se to slepilo tak, že jsme nastoupili v silnější sestavě než obvykle. Většinu zápasu jsme se drželi toho, co jsme si řekli, ale do obrany jsme prostě ofenzivnímu spoupeři nedokázali vzdorovat, naštěstí jsme většinu utkání vedli a to nám dávalo větší morál a týmového ducha. Rozhodlo trochu přísnější vyloučení v prodloužení a samozřejmě soupeřova smrtící přestilovky. Díky všem a gratulece Kočisovi k návratu.
65:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Dnešní utkání velmi podobné jako to první vzájemné. Divoké, nahoru-dolu, hodně branek na obou stranách. Panteři nasadili od začátku utkání velmi tvrdou hru, se kterou se nám zejména v první třetině moc nedařilo vyrovnat. Ve druhé třetině jsme dostali několik gólů jak přes kopírák, kdy nám proběhne hráč přes celé hřiště až do brány. To nás zde stálo jeden bod navíc, který jsme tu z hlediska ambicí a tabulky nechali. I tak se ale velice cením toho, že jsme makali do konce a v poslední třetině se nám povedlo zápas dotáhnout a v prodloužení rozhodnout. Každý další zápas je pro nás již playoff. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
65:00 Ukončení prodloužení
62:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (11:12)
60:44 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:04 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
54:12 Hra je ze strany na stranu a gól za gólem.
51:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (11:11)
50:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #7 Jiří Lukasch (11:10)
50:20 Sám střelec této branky podle mě netuší jak to dokázal.
50:19 GÓL Panthers Praha B U23! 11:9
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor bez asistence (11:9)
49:16 Tým domácích je v plném počtu.
47:16 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
45:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (10:9)
44:50 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hra rukou
44:30 GÓL Panthers Praha B U23! 10:8
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #88 Christopher Matheson (10:8)
41:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (9:8)
41:50 Přesilovka netrvala dlouho a hosté ji využívají.
40:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (9:7)
40:31 Budek uzavírá svůj druhý hattrick.
40:01 Zahajovací buly třetí části vyhrávají domácí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
38:40 GÓL Panthers Praha B U23! 9:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #60 Marco Lombino (9:6)
38:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:6
37:20 Matheson vysílá prudkou střelu od mantinelu.
36:32 GÓL Panthers Praha B U23! 8:5
35:51 GÓL Panthers Praha B U23! 7:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #4 David Kolář (7:5)
31:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #66 Marek Osvald (6:5)
31:21 GÓL Panthers Praha B U23! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #4 David Kolář (6:4)
29:58 GÓL Panthers Praha B U23! 5:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #96 John Adam Hodek, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:4)
29:37 Gorily zavřely Panthers na jejich polovině.
28:40 Hra se přesouvá nahoru dolů. Oba týmy hrají tvrdě.
25:13 Vyloučen hráč #33 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
23:56 GÓL Panthers Praha B U23! 4:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #96 John Adam Hodek (4:4)
23:56 Kočandrle uzavírá svůj hattrick.
22:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:4
21:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
20:20 GÓL Panthers Praha B U23! 3:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle z trestného střílení (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:25 Lehečka bortí pořadatelský stolek.
19:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #7 Jiří Lukasch (2:2)
18:28 Gorily předvádí krásnou kombinační hru.
12:00 Lombino z napadání vybojovává balonek, nahrává na Kočandrleho a byl z toho skoro gól.
08:30 Panthers úspěšně odbránili oslabení.
06:27 Vyloučen hráč #14 Vojtěch Marek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání
04:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (2:1)
03:23 GÓL Panthers Praha B U23! 2:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (2:0)
03:23 Rychlý brejk domácích.
03:19 GÓL Panthers Praha B U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #90 Daniel Škvor (1:0)
03:19 Krásná akce Škvora, který vzduchem dává nahrávku na Končadrleho a máme z toho první gól domácích.