9:2
    Jan SYSEL
    (Chlup)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha B U23 9:2
branky: 3. Matěj Doubek, 19. Adam Dvořák, 20. Daniel Hrůza, 23. Matěj Doubek, 30. David Kolář, 35. Matěj Doubek, 44. Matěj Doubek, 53. David Kolář, 54. Jan Keyzlar - 11. Martin Kostřica, 59. Jan Sysel; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 7 + Adam Černý OS:4; využití: 1:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 19 - Pavel Chlup 35; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Dnes jsme se nesešli v nejlepší sestavě, ale i přes to jsme podali bojovný výkon. Škoda, že se nám nepovedlo proměnit více šancí.  Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěsti do dalších bojů.
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Zase ty vyloučení. Pokud chceme v play up uspět musíme na tom zapracovat. Zápasu celkově chybělo tempo z obou stran a musím se tedy omluvit divákům, že na tohle museli koukat. Je před námi důležitých 14 dní kdy se musíme dostat zpět do naší pohody a uspět v boji o postup. Děkuji fanouškoům za podporu a hlavně KEYZYMU, který byl v tom hledišti skvělý jako vždy. Jedeme dál! DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Střely ve 3. části: 16:6
58:30 Hostům přesilovka vyšla.
58:29 GÓL Panthers Praha B U23! 9:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #3 Jan Sysel, asistoval #13 Pavel Chlup (9:2)
57:52 Hosté nyní hrají 5 na 3.
57:51 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
57:51 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
56:42 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:15 Hosté se po time-outu více drží na míčku. Došwich ale nepolevuje.
53:03 Timeout Panthers Praha B U23
53:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #43 Matěj Doubek (9:1)
52:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #7 Patrik Novotný (8:1)
51:39 Milevsko si hosty vodí jak chtějí.
47:43 Hostům se přesilovka moc nevydařila. Více na míčku byli domácí.
45:11 Hosté mají šanci v přesilovce.
45:10 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
43:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #91 Patrik Plocha (7:1)
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
38:10 Hosté více útočí a stále se snaží.
34:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (6:1)
29:46 Hosté se sebevíc snaží, ale domácí stále dokola odolávají.
29:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #33 David Staněk (5:1)
29:26 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
29:26 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hrubost
27:29 Hra se přelévá ze strany na stranu. Hosté se snaží co nejvíce útočit.
23:34 Hostům se líbí hrát v oslabení. Dávají domácím šance vstřelit goly.
23:33 Vyloučen hráč #7 Štěpán Andrle družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
22:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #60 David Kolář (4:1)
22:10 Vyloučen hráč #64 Ondřej Bendík družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:57 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za držení
19:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (3:1)
18:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #43 Matěj Doubek (2:1)
17:32 Na domácí branku se vyvíjí velký tlak ze strany hostů. Zatím se pevně drží.
16:32 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:30 Hosté využili rychlou akci a vstřílí první gol.
10:29 GÓL Panthers Praha B U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #88 Christopher Matheson (1:1)
10:24 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
09:42 Vyloučen hráč #3 Jan Sysel družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
06:52 Hosté se drží zpátky a snaží se ubránit golu.
02:40 Milevsko ukázalo svojí formu a stříli první gol utkání.
02:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
02:01 Oba týmy vstoupili do zápasu s velkým zápalem a hrají přesně.