10:3
    Petr NOVOTNÝ
    (Pecha)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Centropen Dačice 10:3
branky: 4. Jonáš Janata, 30. Adam Hašek, 33. Jonáš Janata, 42. Vojtěch Hejduk, 43. Ondřej Budek, 47. Ondřej Budek, 48. Marek Osvald, 50. Jonáš Janata, 52. Jonáš Janata, 54. Tomáš Pour - 37. Radovan Kubek, 43. Tomáš Kubek, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:2 + Tomáš Ferdan 4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martin Lenárt 18 - Tomáš Ferdan 35, Radovan Kubek 3; po třetinách: 1:0, 2:1, 7:2
60:00 Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí): V dnešním utkání jsme chtěli zapojit širší okruh hráčů týmu, což se povedlo a máme z toho radost. První třetina z naší strany nebyla zcela optimální, zejména kvůli bídné koncovce a pomalému řešení herních situací. V této fázi zápasu chci pochválit Leheho, který naší hru hodně táhl. Od druhé třetiny jsme zlepšili zakončení, přidali potřebné branky a dovedli zápas do vítězného konce. Jony si dnes otevřel střelnici, doufám, že mu to vydrží. Area D je nedobytá, zápas jsme dokončili bez jakéhokoli zranění, teď počkáme, jakého soupeře nám osud přinese a těšíme se na play up. Děkuji divákům za návštěvu a podporu - budeme ji nadále potřebovat. Soupeři přejeme pohodovou cestu domů. JE-DE-ME!
60:00 Komentář hostů Černý David (Trenér): Je velká škoda, že tým s ambicemi na NL hraje tady. Za dvacet let jsem toto nezažil. Florbalově byl soupeř o hodně výše a na plno se to ukázalo ve třetí třetině. Mohou nás mrzet naše přesilovky, kdy dostaneme dvě klíčové branky, místo toho, abychom branky daly. Jinak děkuji klukům za sezónu, a celkově za ty roky, protože příště už beze mě. Krásný večer a třeba někdy. Jak by řekl Zeman: ,,Sbohem a šáteček."
60:00 Střely ve 3. části: 19:13
59:59 V závěru utkání se již nic zásadního nestalo a domácí si došli pro klidné vítězství.
59:41 GÓL TJ Centropen Dačice! 10:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #48 Jan Pecha (10:3)
58:51 Lenny po dlouhé době v akci, zachránil 3 akce, nakonec však inkasuje.
57:46 Tato přesilovka bohužel o ničem.
55:57 Další neuvěřitelný safe hostujícího gólmise.
55:56 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
55:06 Nový hostující gólman je neuvěřitelný, Ozomovo střelu vytěsnil.
54:31 Budek opět do tyče, to je velký smolík, to snad ani nešlo.
54:03 Mírná rozepře v rohu hřiště, FBŠ se snaží získat balónek.
53:15 Gólman Kubek sice inkasuje, ale jeho pohyb v brankovém prostoru napovídá, že už někdy obvyklého gólmana zastupoval.
53:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (10:2)
52:15 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice
52:15 Vyloučen hráč #1 Tomáš Ferdan družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za hrubost
52:15 Hráč z pole Dačického týmu se převkléká do gólmanského.
51:53 Dačice teď ve velkém útlumu, pravděpodobně došla energie.
51:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #13 Kryštof Lehečka (9:2)
50:11 Ozomovka právě proběhla! Bořek střílí na hostujícího gólmise pouze vzduch.
49:32 Janata do třetice všeho dobrého!
49:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #16 Matěj Živčák (8:2)
48:50 Lehké otřesení gólmana po nechtěné srážce s Pourem, vše v pořádku, jedeme dál.
48:15 Diváci vyvolávají jméno kapitána týmu! Osval gól, Budek A, Ozom + bod!
47:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #66 Marek Osvald, asistoval #11 Ondřej Budek (7:2)
46:52 Možný aspirant na hráče utkání Ozom, baví diváky nejen svým pohybem, ale i skvělými připrávkami na Ondru Budka, který opět proměňuje.
46:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #58 Bořek Ozom (6:2)
46:17 Dačice drží jejich gólman a perfektní bloky vše bránících hráčů.
44:51 Ozom fauloval sám sebe a ocitl se na hřišti, nebylo to však vážné a hned se sbírá.
43:19 Krátká přésa domácích, Pour dvě střely, ale nakonec vše bez gólu.
42:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #48 Jan Pecha (5:2)
42:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:1
42:31 Toto jsme chtěli, Ondra Budek gól po Ozomově dokonalé přihrávce.
42:06 Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi
41:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk z trestného střílení (4:1)
40:43 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
40:01 Vše připraveno, jdem do poslední části.
40:00 Střely ve 2. části: 18:3
39:59 V závěru třetiny to byl nehezký kouskovaný florbal, snad se klucí v poslední části polepší. Pojdmě fandit!
37:51 Další hezká akce domácích, ale další gól stále nic.
36:21 Poměrně snadno využitá přesilovka hostů, kteří střelou z dálky překvapili gólmana.
36:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #87 Jan Sláma (3:1)
35:50 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
34:51 Krásná akce domácích, ale Ondra Budek se dnes rozhodl, že z hostujícícho gólmana udělá hvězdu zápasu.
34:00 Dačice po dlouhé době teď v menším tlaku na polovině domácích, zatím stále bez gólu.
32:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
32:55 Lehečka si krásně přihrál o mantinel aby zmátl soupeře a pak naservíroval Janatovi do prázdné branky, který opět zacílil přesně.
31:03 Domácí přečkali oslabení bez úhony.
29:49 Divočejší část hry, která nakonec dopadla gólem v oslabení, který po krásné akci Lehečky padl do úplně odkryté branky hostů.
29:48 Timeout TJ Centropen Dačice
29:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:0)
29:32 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #11 Ondřej Budek.
28:58 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:31 Férové gesto Šobotníka ocenili všici, je to známý florbalový kavalír.
25:43 Domácí opět na polovině soupeře výhradně, ale k druhému gólu to stále nevede.
23:36 Lehečkovo krásná střela a opět gólman Dačic likviduje.
22:36 Po chybě Ozoma v rozehrávce jsme prvně mohli vidět jeho turborežim, kdy se drobet rozběhne aby vše napravil.
21:53 Dačice velice trpělivě brání od poloviny hřiště s občasnými výpady.
21:11 Další skvělý zákrok gólmana hostů.
20:01 Do haly zavítala krásná divácká účast, DĚKUJEME! Jdeme na úvodní buly 2. třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:59 Závěr utkání FBŠ pod tlakem.
19:36 Lehečkovo zákrok v obraně se nelíbil Dačickým, ale rozhodčí zůstává v klidu.
17:44 Budkovo střela končí na tyčce. Domácí na polovině hostů bez přerušení.
17:21 Dačický gólmis momentálně neuvěřitelný safe přímo do lapačky.
15:56 1. lajna domácích trochu více v tlaku, ale zatím bez správné koncovky.
14:13 Na hřišti v tuto chvíli 2x0 nic, ale do haly zavíla další Gorilí legenda, Jirka Trnka, vítej i ty Trny!
12:33 Hra se teď přelévá ze strany na stranu, není to příliš pohledný florbal v tuto chvíli.
10:41 Hejdukovo backhand do země nikoho dává Dačicím další šanci.
09:24 Dva výborné zákroky Lennyho v domácí bráně teď v rozmezí půl minutky. Dačice začínají zkoušet i útok.
07:51 Zajímavá akce Dačic, 2 střely ze středu díky ní a díky Gorilí obraně obě blokované.
07:21 Budek střela, blok, škoda!
06:22 Vzácná návštěva, do haly dorazila extraligová ekvizice dříve působící v barvách Goril, vítej Petře.
03:44 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
03:44 Skvělá akce a ještě lepší oči Matěje Živčáka, vedeme 1:0, Janata pouze uklízel do prázdné branky.
03:11 Ozom střílí a vyjímečně trefuje i balónek, střela ovšem blokována.
01:11 Domácí od počátku utkání kontrolují merunu.
00:10 Začínáme a hnedle Lehečkova střela končí na tyči.