4:17
    Marek STUCHLÍK
    (Macháček)

FBC Panthers Liberec - FBŠ Všestary 4:17
branky: 12. Jan Král, 47. Jan Král, 51. Jakub Erlebach, 58. Jan Král - 4. Mikuláš Ryba, 5. Jan Freiberg, 8. Roman Dostál, 9. Pavel Hellmann, 16. Miloš Macháček, 18. Aleš Klemš, 25. Roman Dostál, 25. Martin Vlastník, 29. Jakub Moravec, 30. Miloš Macháček, 35. Martin Vlastník, 40. Miloš Macháček, 48. Martin Vlastník, 55. Aleš Klemš, 57. Daniel Moravec, 57. Miloš Macháček, 60. Marek Stuchlík; rozhodčí: David Scholz - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 4, Josef Slabý 12 - Vojtěch Kuča 44; po třetinách: 1:6, 0:6, 3:5
12001 Komentář trenéra Dneska jsme jeli pod Ještěd pro tři body a to se povedlo. Jsme rádi, že dnešní střelnice tu byla otevřena a my jsme trefovali terč přesně. Čekali jsme, vyrovnané utání, ale náš tlak v první třetině rozhodnul. Po dlouhé době si zasloužíme odměnu. Klukům děkuji za odmakaný zápas. Zítra nás můžete čekat doma a doufám, že navážeme na dnešní střeleckou chuť. Děkuji soupeři za utkání.
60:01 Komentář trenéra domácích Jana Obermanna: Chtěli jsme vyzkoušet mladý, tak jsme je zkusili. Snad si z toho něco vezmou a poznali, že musí ještě zamakat. Hlavní je, aby neopakovali hloupé chyby. Na zíta se zlepšíme a vyhrajeme. Soupeřům děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:17 GÓL FBŠ Všestary! 4:17
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #74 Miloš Macháček (4:17)
57:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (4:16)
56:49 GÓL FBŠ Všestary! 3:16
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (3:16)
56:03 GÓL FBŠ Všestary! 3:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #6 Jan Kubec (3:15)
54:34 GÓL FBŠ Všestary! 3:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #17 Jan Freiberg (3:14)
50:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #46 Jakub Erlebach bez asistence (3:13)
47:08 GÓL FBŠ Všestary! 2:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #66 Martin Vlastník, asistoval #67 Mikuláš Ryba (2:13)
46:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #35 Lukáš Veselý (2:12)
45:57 Pantheři v přesilovce stířílí, ale brankář nechybuje.
45:09 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:58 GÓL FBŠ Všestary! 1:12
36:00 Pantheři pořád bojují. Dvě střely po sobě, ale všestarský brankář úspěšně chytil.
35:00 Brankář Pantherů výborně vykryl samostatný únik hráče z Všestar.
34:20 GÓL FBŠ Všestary! 1:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #66 Martin Vlastník, asistoval #44 Jan Lankaš (1:11)
29:25 GÓL FBŠ Všestary! 1:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #17 Jan Freiberg (1:10)
29:00 V Pantherské brance došlo k výměně brankáře a hra se rozjíždí. Hráči běhají přes celé hřiště a hra nabírá na obrátkách.
28:14 GÓL FBŠ Všestary! 1:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jakub Moravec, asistoval #74 Miloš Macháček (1:9)
28:14 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Josef Slabý družstva FBC Panthers Liberec
27:10 Junioři ubránili první minutu přesilovky.
26:10 Vyloučen hráč #80 Josef Dalibor družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
24:48 GÓL FBŠ Všestary! 1:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #66 Martin Vlastník, asistoval #6 Jan Kubec (1:8)
24:11 GÓL FBŠ Všestary! 1:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #99 Štěpán Novák (1:7)
22:30 Pantheři se snaží útočit, ale soupeř úspěšně brání. Z hřiště je slyšet kromě pískání bot i hlasité pokřikování na spoluhráče.
20:00 Střely v 1. části: 9:19
17:58 GÓL FBŠ Všestary! 1:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš, asistoval #7 Pavel Hellmann (1:6)
15:59 GÓL FBŠ Všestary! 1:5
11:31 Z poza brány rychlé ruce Jana Krále a je z toho gól!!
11:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #77 Pavel Sekyra (1:4)
09:50 Hráči z Všestar diskutují o hře na zemi hráče Panterů. Nakonec je z toho rozehrávka z rohu.
08:53 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #6 Jan Kubec (0:4)
07:33 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #6 Jan Kubec (0:3)
05:00 Domácí se konečně dostali k míčku a Kuba vystřelil. Brankáře Všestar však nepřelstil.
04:02 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg bez asistence (0:2)
03:44 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Mikuláš Ryba, asistoval #44 Jan Lankaš (0:1)
01:52 Hosté kombinují v přesilové hře, ale Pantheři se zatím úspěšně brání.
01:51 Vyloučen hráč #26 Šimon Krebs družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
01:00 Pantheři nasadili pro dnešní zápas i mladé posily z juniorů.
00:01 Dobrý den všem příznivcům děravého míčku. Vítáme vás u dnešního zápasu. Pantheři přívítají Všestary na půdě liberecké arény.