6:7
    Bohuslav FERDAN
    (Žagan)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Liberec B 6:7
branky: 13. Marek Weinelt, 41. Marek Weinelt, 52. Marek Weinelt, 54. Miroslav Kábrt, 57. Vojtěch Bureš, 58. Adam Vejrek - 20. Filip Kučera, 33. Marek Čmugr, 33. Marek Žagan, 35. Marek Čmugr, 43. Filip Radostný, 56. Filip Kučera, 60. Bohuslav Ferdan; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 4:6; využití: 2:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Beneš 13 - Daniel Kupec 23; po třetinách: 1:1, 0:3, 5:3
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Vyrovnané utkání snad ve všech aspektech, které rozhodla šťastná branka soupeře. Nezbývá nám nic jiného, než se těšit na odvetu pod Ještědem. Děkujeme soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Vedoucí): Dnes slušně vyblázněný zápas, který se nám podařil v poslední minutě urvat a berene tři body. Po vlažnější první třetině se nám povedla ta druhá, ve které jsme si udělali drobný náskok, který jsme museli v poslední třetině ubojovat. Škoda zbytečných vyloučení, které nás stály hodně sil a málem i vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvedu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:31 GÓL FBC Liberec B! 6:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #95 Marek Žagan (6:7)
59:30 Liberec dává vítězný gól, gratujeme.
57:07 Vejrek střílí a VYROVNÁVÁ !!!
57:05 Timeout FBC Liberec B
57:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #10 Miroslav Kábrt (6:6)
56:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #47 Marek Weinelt (5:6)
56:43 Vyloučen hráč #31 Daniel Kupec družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
56:00 Rtyně hraje přesilovku a snaží se dorovnat.
55:02 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (4:6)
54:50 Vyloučen hráč #89 Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
53:11 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:5)
53:11 Výborná a přesná střela Kábrta do šibenice a ten dává gól na 4:5, Rtyně dotahuje !!!
51:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (3:5)
51:20 Bureš dává skvělou nahrávku crosem Weineltovi a ten střílí parádní střelu a dává GÓL !!!
50:43 Liberec bombarduje Beneše střelami a Beneš odolává.
47:20 Oba týmy hrají v plném počtu.
45:30 Už podruhé v této hře vidíme hru 3 na 4
44:00 Uvidíme opět hru 4 na 4
43:24 Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
43:24 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
42:46 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #82 David Šklíba (2:5)
42:07 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
40:50 Skvělá spolupráce Weinelta a Bureše končí gólem.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
34:50 Liberec navyšuje na 1:4, ale domácí se nevzdávají.
34:27 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (1:4)
33:43 Liberec davá dva rychlé góly po sobě.
32:51 GÓL FBC Liberec B! 1:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #68 Ondřej Bím (1:3)
32:07 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #14 Otakar Kosák (1:2)
31:11 Liberec má standartku od své brány.
28:46 Nachvíli jsme videli hru 4 na 3
28:37 Vyloučen hráč #82 David Šklíba družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
26:40 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
26:40 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
26:40 Uvidíme hru 4 na 4
25:20 Liberec kombinuje, ale presilovku nevyužívá.
23:09 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
21:30 Rtyně tlačí na Liberec, ale gol se jim dat nedaří.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:30 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera bez asistence (1:1)
19:25 Liberec má první střelu na bránu domácích.
18:10 Jansa si ukázkově prochází celou Libereckou obranu, ale branu netrefuje.
17:20 Hebelka odehral, ale za cenu zlomene hokejky.
13:50 Bureš vysílá skvělou střelu, ale golman chytá.