(Martínek)
  • 60 59:57
    2

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Kutná Hora  6:4
branky: 15. Rudolf Suk, 28. Tomáš Zíbr, 47. Petr Janíček, 55. Karel Vašák, 59. Pavel Kuneš, 60. Tomáš Zíbr - 6. Lukáš Vojtěch, 20. Jan Danda, 51. Martin Zelený, 60. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 132; zásahy brankářů: David Stibor 35 - Bohuslav Bochníček 16; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Maximální nasazení, pozitivní myšlení a kvalita-to jsou věci, které nám přinesly první tři body z domácího hřiště. Velké díky patří také fantastickým divákům, kteří opět dorazili ve skvělém počtu a vytvořili bouřlivou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Vedoucí): Asi nejhorší zápas, co jsem na lavičce. Dnes to nemělo nic. Na hřišti byl jen jeden tým, který chtěl vyhrát a šel si za tím od začátku zápasu. Takové výkony se jednoduše nesmí opakovat. Díky za super atmosféru a soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:57 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #77 Michael Havran (6:4)
59:57 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování
59:18 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #77 Roman Martínek (5:4)
58:27 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #55 David Stibor (5:3)
57:57 Timeout FBC Kutná Hora
57:57 Vyloučen hráč #36 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:57 Další nádherná akce první domácí formace posouvá domácí blíže k výtězství
54:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (4:3)
53:06 Hra se přelévá ze strany na stranu
50:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #48 Jiří Petrásek (3:3)
46:37 Po nádherné spolupráci naší první formace se domácí dostávají do vedení
46:35 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (3:2)
43:32 Domácí stupňují svojí aktivitu a jsou ve třetí třetině  výrazně lepším týmem
40:38 Domácí začali třetí třetinu velmi aktivně už mají na svém kontě dvě nebezpečné střely
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
37:53 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:44 Branková konstrukce zachránila hosty
35:25 Současně vyloučeni dva hráči Kutné Hory a nás čeká hra 5 na 3
35:01 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zvedání florbalky
35:01 Vyloučen hráč #77 Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
31:30 Gólovou šanci domácích bohužel neproměnil hráč číslo 20 Karel Vašák
30:14 Po tvrdém střetu se ocitá hráč číslo 10 Tomáš Zíbr na zemi
29:38 Domácí zvýšují tempo
27:22 Zvýšeným důrazem v předbrankovém prostoru hostů jsme se dočkali vyrovnávacího gólu
27:21 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #21 Šimon Říha (2:2)
24:49 Ve druhé třetině je zatím Kutná Hora lepším týmem
23:11 Obrovskou šanci hostů neproměnil hráč číslo 4 Josef Chalupa
20:11 Úvodní bule si připisuje Kutná Hora
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:59 V první třetině jsme viděli spoustu šancí na obou stranách z mého pohledu byli domácí o kousek lepší ale bohužel v poslední minutě padl smolný gól a díky tomu jsou domácí v mírné gólové ztrátě
19:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Jan Danda, asistoval #77 Roman Martínek (1:2)
19:06 Z mírného tlaku hostů bohužel padá gól
17:13 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #77 Roman Martínek.
17:13 Gólman domácích se nenechal vůbec rozhodit a s klidnou hlavou chytá
15:31 Další velmi nebezpečný volný úder pro hosty
14:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #71 Pavel Kuneš (1:1)
14:22 Vyloučen hráč #67 Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
11:20 Kutná Hora má volný úder nebezpečně blízko naší brány
07:30 Po vstřeleném gólu hotů se hra sklidnila
06:00 Po zákroku domácího hráče jsme viděli dominový efekt mantinelů
05:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
02:10 První střelu na bránu vyslal hráč domácích číslo 18 Martin Heřmanský
00:13 Úvodní bule si připisuje Kutná Hora