5:6
    Tomáš MALÝ
    (Vyhnánek)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbalová akademie MB 5:6p
branky: 14. Marek Weinelt, 31. Vojtěch Bureš, 39. Aleš Bednář, 43. Marek Weinelt, 52. Marek Weinelt - 1. Zdeněk Vyhnánek, 7. Michal Stehlík, 31. Michal Stehlík, 35. Tomáš Malý, 41. Vojtěch Hrůza, 65. Tomáš Malý; rozhodčí: Radek Hrdlička - Ondřej Jiránek; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Beneš 14 - Radovan Kopuletý 13; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Co k tomu dodat. Boleslav vyloupila Orlovnu již po druhé, i když nyní jen z části. Frustrace ze soupeřova neustálého držení míčku a neproměňování ložených šancí nás stály bodový zisk. Alespoň bylo k vidění prodloužení 3 na 3. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
65:00 Komentář hostů Macků Michal (Vedoucí): Na povrch netřeba se vymlouvat. Hráli jsme svoji hru a zápas dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
64:59 GÓL Florbalová akademie MB! 5:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6)
64:35 Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
62:45 Hra je velmi opatrná.
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
57:58 Už jde do tuhého a hra na hrišti začíná být více agresivnější.
54:53 Vyloučen hráč #2 Tomáš Balcar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
51:37 Cejnar středem nahrává na Weinelta, který trefuje prázdnou.
51:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (5:5)
49:21 Vyloučen hráč #9 Jakub Divišek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
44:54 Zatím to vypadá, jak kdyby Rtyně neměla přesilovku.
43:58 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
42:24 Bureš crossem nahrává na Weinelta, který jen tak tak ze záklonu trefuje.
42:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (4:5)
40:57 Boleslav opět využila přesilovku a zvyšuje svoje vedení.
40:56 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:18 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
38:34 Labík pefektně našel Bednáře a ten střílí gól. Gratulka Álo.
38:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #15 Matěj Labík (3:4)
34:36 Rtyně podlehla boleslavské přesilovce.
34:35 GÓL Florbalová akademie MB! 2:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (2:4)
34:12 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
30:58 Rychlá odezva od Boleslavy, gól pádá téměř z buly.
30:57 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (2:3)
30:52 Cejnar nahrává před bránu a Bureš doráží do brány.
30:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
24:57 Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #9 Vojtěch Hrůza.
24:56 Cejnar ve snaze zabránit gólové šanci zasahuje florbalku soupeře a je nařízeno trestné střílení.
23:19 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
22:23 Druhá třetina začala více vyrovnaně, než první.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
18:46 Beneš předvádí skvělé zákroky.
13:18 Bureš našel před brankou soupeře volného Weinelta, a ten snižuje skóre na 1:2.
13:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
09:35 Krásná akce Kuřete a Balcara, bohužel nekončí gólem.
06:47 Zmatek před rtyňskou bránou končí gólem, který trefil Stehlík perfektním backhandem.
06:46 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #14 Albert Vocel (0:2)
04:45 Po gólu co Rtyně dostala, začala být více aktivnější až z toho padla dvojka pro hráče Rtyně.
04:08 Vyloučen hráč #29 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
00:59 Na začátek už tady máme ukázku rychlého gólu, kdy Machač krásně našel Vyhnánka, který zakončuje šíbou do levého růžku.
00:58 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #29 Petr Machač (0:1)
00:03 Úvodní buly pro Rtyni.