(Vobořil)
  • 60 59:17
    Pitbulls

FBC Pitbulls Kolín - Florbalová akademie MB 4:5
branky: 22. Zdeněk Vyhnánek, 26. Trong Le Xuan, 29. Marek Reithar, 60. Marek Reithar - 5. Zdeněk Vyhnánek, 10. Jan Ulman, 38. Aleš Tůma, 42. Jan Ulman, 58. Tomáš Malý; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 5 + Jan Janeček 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 74 - Radovan Kopuletý 46; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Vzhledem k průběhu zápasu trochu krutá prohra. Ale je to sport. Nezbývá, než urvat konečně body v dalším zápasu.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Z mnoha ohledů nepříjemné utkání a mám pocit, že jsme si dneska moc neužili kvalitní sportovní zážitek. Příští víkend doma to bude určitě jiný žůžo. Díky všem za utkání a k divákům respekt, že na tuhle dnešní jumping show vydrželi koukat.
60:00 Střely ve 3. části: 16:27
59:17 Timeout FBC Pitbulls Kolín
59:17 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #12 Jan Vobořil (4:5)
58:29 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání
57:18 GÓL Florbalová akademie MB! 3:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:5)
55:31 Vyloučen hráč #48 Jan Janeček družstva FBC Pitbulls Kolín na 2+2 minuty za vysoká florbalka
52:36 Timeout Florbalová akademie MB
48:47 Vyloučen hráč #9 Josef Sadil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
44:28 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hra na zemi
43:58 krásná střela na branku od Marka Reitraha bohužel nebyla proměněna v gól
41:48 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:4)
40:01 Vyloučen hráč #88 Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 17:32
39:03 Humpimu vyloženě sluší růžová florbalka
37:55 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #11 Jan Ulman (3:3)
36:03 hráči jsou dnes jak tučňáci na ledu a nyní nám podlahu pro změnu vytřel Filip Pletka
33:31 Boleslav vývíjí poměrně velký tlak na Kolín, domácí družstvo však odolává
32:45 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování florbalky
28:35 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #91 Trong Le Xuan (3:2)
25:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Le Xuan, asistoval #48 Jan Janeček (2:2)
21:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
Vlastní branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 17:20
18:39 z uklízeče na parkouristu - Václav Klepal pro změnu hází salto na hřišti
16:58 Václav Klepal už nám zde po několikáté vytřel podlahu
15:08 Vyloučen hráč #48 Jan Janeček družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za špatné střídání
09:12 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #29 Petr Machač (0:2)
04:35 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #11 Jan Ulman (0:1)