• 60 59:42
    2
    Lukáš HRADECKÝ

TJ Sokol Koberovy - FBC Liberec B 4:7
branky: 21. Jan Novotný, 32. Lukáš Maršík, 54. Ondřej Šmída, 55. Jan Novotný - 4. Lukáš Kořínek, 7. Bohuslav Ferdan, 11. Otakar Kosák, 15. Filip Kučera, 38. Martin Blecha, 39. Filip Kučera, 57. Filip Radostný; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 2 + Leoš Kopáček 4:3; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 20 - Jakub Mauer 19; po třetinách: 0:4, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Škoda první třetiny, kdy jsme herní systém zmuchlali a hodili do koše. O přestávce jsme ho zase vytáhli a zbylé dvě třetiny jsme už dozadu odehráli výrazně lépe. I tak ale jsme hrozně špatný v řešení brejků a v útočné hře. Přesto je oproti posledním dvěma zápasům konečně na čem stavět do dalších zápasů. Celkově vzato si myslím, že jsme zápas s ohledem na průběh některých vyhrocenějších situací, zvládli dobře. Děkujeme soupeři za fair play a našim skvelým fanouškům a fanynkám za podporu.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Asistent trenéra): Dnes jsme moc florbalové krásy nerozdali, ale aspoň jsme odehráli zápas v docela slušným tempu. Škoda druhé třetiny, ve které jsme přestali hrát důsledně na míčku a dostali tak soupeře do zápasu. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:42 Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
58:29 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:29 Vyloučen hráč #68 Ondřej Bím družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
58:20 čas utíká velmi rychle, nyní ještě přesilovka pro koberovy.
56:57 liberec opět odskočil, koberovy tlačí stihnou ještě vyrovnat???
56:05 GÓL FBC Liberec B! 4:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #24 Martin Blecha (4:7)
54:31 Timeout FBC Liberec B
54:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #47 Lukáš Maršík (4:6)
53:19 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #25 Michal Slavík (3:6)
51:20 Konečně branka, tak už jen o 3.nyní byli další 3 velké šance koberov bohužel nevyužité
51:18 opět práce pro naše rovnače, mantinely jsou v pozici které nejsou určeny ke hře, ovšem problém byl rychle vyřešen a hra pokračuje.
49:55 Skóre se nezměnilo a do vyrovnání schází stále 4 branky, ve 3.třetině mají zatím 2 střely, tak budou muset přidat.
48:05 vyloučení nyní opět v krátkém sledu na obou stranách. snad se domácím bude dařit více než v minulé hře 4 na 4.
47:46 Vyloučen hráč #93 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
47:41 Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
44:21 hra se nyní přelévá, ale více mají míček na holích liberečtí. Takto se vyrovnání asi nedočkáme.
41:51 neuvěřitelný zákrok Pfeiffera, vrhl se po míčku jako šelma po své kořisti a helmou vytěsnil brankovou šanci.
40:20 První úkol koberovští zvládli a to ubránit zbytek přesilovky nyní už jen vstřelit pár branek.
40:00 Hra ve 2. třetině se vyrovnala a odpovídá tomu i skóre 2:2. Koberovy měly přesilovku, ve ktré mohly snížit na rozdíl jedné branky bohužel v ní došlo k faulu Kopáčka. Hra ve 4 našim borcům nesedí a dostali v ní už 2 branky. trest bude ještě 15 vteřin pokračovat ve 3.třetině. Snad se podaří domácím ubránit a poté ještě se zápasem něco udělají.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:19 I když se ve druhé třetině hra koberov zlepšila nyní je to opět o 4 branky a to ještě liberec hraje přesilovku.
38:15 GÓL FBC Liberec B! 2:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:6)
37:40 bohužel místo snéžení Liberec opět odskakuje. a nyní další branka a je to opět o 4 branky
37:29 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #5 Filip Kapitán (2:5)
37:00 Domácí si přesilovky dlouho neužili po sekání do těla dostává Leoš trest 2+2 minuty.
36:39 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2+2 minuty za sekání
36:09 Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
34:14 Liberec nyní úplně vyšachoval domácího golmana, ten už seděl na zadku naštěstí hosté tuto akci nezakončili.
31:11 Neuvěřitelný gól koberov, po střetu dvou holí míček vylétl do vzduchu a lobem přepadl přes golmana Mauera,který vůbec nevěděl kde míček je.
31:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #47 Lukáš Maršík, asistoval #63 Lukáš Pfeiffer (2:4)
28:44 Koberovy měly dvě další velke šance, bohužel snížení se zatím nezdařilo. Každopádně z koberovské šatny přišlo úplně jiné družstvo.
24:38 Nyní se museli zapojit naši rovnači mantinelů Táda a David jelikož po jednom ze soubojů spadla celé jedna strana.
22:35 Liberec nyní tlačí koberovy, nechce dopustit další snížení výsledku
20:43 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (1:4)
20:43 i z první střely druhé třetiny padá gól konečně však na straně domácích.
20:01 druhá část zahájena buly vyhrál tým hostí
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:59 Pfeiffer si v první třetině opravdu zachytal. Koberovy se jen minimálně dostávají na útočnou polovinu. Věříme, že pauza a kartáč od trenérského dua Miksánek, Brunclík změní obraz hry, jinak by z toho mohl být debakl. Stále trvá nelichotivá série 90 minut bez vstřelené branky.
19:19 Koberovy mají v prví třetině pouze 5 střel, to je opravdu málo.
17:08 Bohužel liberec koberovy k ničemu nepouští a tak zatím není ani šance na vstřelení branky.
15:19 S koberovy je zle už je to o 4 branky, domácí primásek nyní nezakončil únik sám na golmana
14:21 GÓL FBC Liberec B! 0:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (0:4)
12:01 Velká chyba v koberovském týmu, naštětí soupeř z Liberce nevyužil.
10:41 GÓL FBC Liberec B! 0:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #14 Otakar Kosák, asistoval #82 David Šklíba (0:3)
10:27 hezká koberovská akce po ose kopáček pohl, bohužel střela mimo. Než jsem stihl dopsat tak už je tu další gól Liberce.
06:13 bohužel i druhá střela na branku v ní i končí. Koberovy musí zabrat pokud chtějí rozšířit své bodové konto. V tuto chvíli je tu už 77 minut co nevstřelili branku.
06:12 GÓL FBC Liberec B! 0:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #5 Filip Kapitán (0:2)
05:08 Koberovy se snaží zápas vyrovnat nicméně teď je u míčku soupeř.
03:07 Hned z první střely celého utkání padl gól bohužel do koberovské branky
03:05 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #93 Filip Kučera (0:1)
00:00 Náš komentátor a známý komik Michal Fabián už představuje zahajovací sestavy.
00:00 Oba týmy rozchytávají golmany a my se už těšíme na pohledný florbal.Kdo ještě může doražte podpořit domácí KOBEROVY.
00:00 Hezký nedělní večer z železnobrodské haly. Vítáme vás na zápasu 6.kola divize C ve kterém se utká druhý a předposlední tým aktuální tabulky. Věříme, že domácí se s nelichtivou pozicí pokusí něco udělat a posunout se v tabulce o něco výš.