• 58 57:58
    5:10
    (Otáhal)

Florbalová akademie MB - FBC Slavia Praha 5:10
branky: 5. Michal Stehlík, 8. Vojtěch Hrůza, 29. Zdeněk Vyhnánek, 54. Zdeněk Vyhnánek, 57. Michal Stehlík - 30. Antonín Štička, 31. Martin Fojtík, 44. Tomáš Svačinka, 46. Martin Fojtík, 48. Martin Fojtík, 50. Ondřej Volf, 50. Martin Fojtík, 50. Radek Kubala, 57. Martin Fojtík, 58. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Dominik Dolejš - Filip Novák; vyloučení: 7 + Filip Valíček 4 + Aleš Tůma 4 + TDKU:1; využití: 1:4; diváků: 99; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 22 - Petr Kabelka 6; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:8
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Nebudeme se v tom zbytečně pitvat. Zábavné utkání, které jsme i díky nedisciplinovasti, ale především díky své kvalitě otočili ve třetí třetině. Děkujeme soupeři, rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Neprohráli modří, nevyhráli červenobílí, kredit za výsledek patří zcela jiným účastníkům utkání. Děkujeme divákům za účast.
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
58:33 Slávie tlačí stále Boleslavské.
57:58 GÓL FBC Slavia Praha! 5:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (5:10)
57:10 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
56:40 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
56:19 GÓL Florbalová akademie MB! 5:9
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:9)
56:00 GÓL FBC Slavia Praha! 4:9
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #85 Tomáš Svačinka (4:9)
55:59 Boleslavští drží Kabelku v ostražitosti.
54:18 Vyloučen hráč #69 Michael Pitek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení
53:41 GÓL Florbalová akademie MB! 4:8
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #47 Michal Macků (4:8)
53:12 Dufek zastavuje šanci Fulína.
51:11 Svačinkova střela míří do autu.
50:47 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB do konce utkání
50:47 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
50:36 Stehlík a Machač kombinují před vlastní bránou.
49:54 GÓL FBC Slavia Praha! 3:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #55 Ondřej Volf (3:8)
49:36 GÓL FBC Slavia Praha! 3:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (3:7)
49:36 Fojtík znovu přesně míří a připisuje si již čtvrtý gól v tomto zápase.
49:03 GÓL FBC Slavia Praha! 3:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #71 Matěj Fulín (3:6)
48:57 Boelslavští zvyšují tlak na bránu Slávie.
47:04 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:5)
47:04 Znovu osamocený Fojtík dává gól a získává hattrick.
45:34 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
45:34 Osamocený Fojtík vytváří náskok Slávii.
43:16 Oslabebení využívá Svačinka a vyrovnává stav utkání.
43:14 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3)
42:06 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za sekání
41:44 Hra se zrychluje na obou stranách.
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:16 Tým hostí tlačí na obranu domácích.
38:04 Ulmanova razantní střela nekončí mezi třemi tyčemi.
36:55 Kadlecova střela také nekončí za Dufkovými zády.
35:03 Dufek úspěšně zachytává střely hostí.
34:06 Pitkova razantní střela se odráží pouze o helmu.
33:05 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
33:05 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
32:26 Tým hostí vyvíjejí v přesilovce silný tlak na obranu domácích.
30:24 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
30:01 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:01 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
29:05 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:1)
28:38 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
28:38 Po přesné přihrávce od Macků, se trefuje Vyhnálek.
26:11 Malého střela nekončí za zády Kabelky.
25:28 Slávie úspěšně odrazuje útoky Boleslavských.
23:31 Cvekl a Macků kombinují na vlastní půli.
20:52 Machačova střela končí v autu.
20:00 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Boleslavi.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
18:50 Dufek nedovoluje snížení náskoku Boleslavi.
17:39 Slávie zvyšuje tlak na obranu Boleslavi.
15:10 Svaničkova střela končí pouze odražená od mantinelu.
13:39 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:39 Po ostrém souboji u mantinelu je Valíček poslán na trestnou lavici za vrážení.
12:22 Vyhnánkova samostatná akce nekončí gólem.
10:33 Kaškovského střely nelkončí za Dufanem.
09:12 Štičkova střela nekončí mezi třemi tyčemi.
07:25 Tým domácích kombinuje na půli.
07:04 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Hrůza, asistoval #11 Jan Ulman (2:0)
06:10 Boleslavěští nepouští tým hostí k velkým šancím.
04:07 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (1:0)
04:07 Po rychlém protiútoku se přesně trefuje Stehlík.
02:33 Boleslavským se daří odrážet útoky Slávie.
00:00 Úvodní buly tohoto vyhrává tým hostí.