59
  • 59 58:32
    2

FBC Kutná Hora - FBC Pitbulls Kolín 7:3
branky: 1. Roman Martínek, 14. Jiří Schwarz, 19. Petr Listík, 26. Jakub Jan Beil, 28. Roman Martínek, 33. Jiří Petrásek, 51. Petr Listík - 32. Marek Reithar, 41. Jan Vobořil, 57. Tomáš Humpolák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 344; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 30 - Lukáš Mareš 34; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí): Napsali jsme dvěstepadesátýdevátý díl Ordinace a od začátku sezóny řešíme před každým zápasem tucet zranění, nucené zásahy do sestavy se potom projevují na sehranosti a výkonu. Dvě třetiny zmatku, kdy jsme domácí zápas velmi usnadnili. Každopádně gratulace soupeři, zasloužená výhra a nás čeká hodně práce se záchranou sezóny. Perfektní návštěva, kterou by mohli závidět i ve vyšších ligách. Víc zápasů v podobné atmosféře.
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Vyhrát derby je vždycky super, dneska to platí dvojnásob. Až na pár minut třetí třetiny jsme zápas kontrolovali. Jsem hlavně rád, že jsme se mohli dobře naladit na důležitý zápas příští týden. Díky moc pořadatelům a divákům - dneska to mělo fantastickou atmosféru, že by i v superlize mohli závidět.
60:00 Střely ve 3. části: 15:13
59:59 Máme tu konec. Krásná hra domácích, gratulujeme k výhře!
58:50 V posledních minutách uvidíme ještě přesilovku hostů.
58:32 Vyloučen hráč #14 Jakub Jan Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
57:26 Právě probíhají poslední 3 minuty. Uvidíme ještě něco zajímavého?
56:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #48 Jan Janeček (7:3)
56:18 3 velké šance Petra Vávry
54:50 Domácí blokují, mají to pod kontrolou.
51:55 Poprvé na hřišti vidíme juniorského hráče Petra Vávru. Pomůže k navýšení ?
50:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #23 Martin Hampl (7:2)
49:50 Máme tu opět přesilovku, navýší domácí čtyřgólové vedení?
49:25 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:20 Beil nebezpečný před brankou, rozhodčí píská.
47:50 Střela jedna za druhou, domácí stále na míčku.
45:50 Většinu času domácí na míčku, toto je krásná podívaná.
44:40 Utkání sleduje úžasných 344 diváků. Děkujeme !
42:07 Šance Pešla, gólman chytá.
40:37 Přišla chyba domácích, hosté trestají.
40:36 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #48 Jan Janeček (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
38:50 Uvidíme standartku hostů, Bochníček chytááááá.
37:07 Domácí jsou v plném počtu. Uff.
36:25 Domácí zatím krásně brání, Kolín se nemůže dostat k míčku.
35:55 Rejna se skvělě zorientoval v předbrankovém prostroru, zachránil Kutnou Horu.
35:01 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
32:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #51 Jakub Jedlička (6:1)
31:33 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #48 Jan Janeček (5:1)
31:00 Po střele Schwarze to v hledišti zahučelo
30:29 Lexuan nepřesně, to později může mrzet.
29:29 Domácí přiostřují.
27:27 Krásná souhra Martínka a Beila, Kolín mírně nestíhá tempo Kutné Hory.
27:26 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #14 Jakub Jan Beil (5:0)
25:50 Janeček na zemi, au.
25:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Jakub Jan Beil, asistoval #77 Roman Martínek (4:0)
23:20 Domácí kombinují, hosté čekají na svojí příležitost.
22:38 Domácí na míčku, hosté faulují.
20:30 Prudká střela na Bochníčka, gól nepadl.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
18:18 Listík trefuje ze vzduchu, zkušeně jak se říká.
18:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #32 Tomáš Pešl (3:0)
16:55 Beil mohl navýšit brankové vedení, promáchl.
16:35 Safe Bochníčka, ještě že ho máme.
16:14 Holub zastavil přihrávku, uff.
14:17 Už vidíme pot na hráčích, utkání je ve velkém tempu.
13:14 Krásná zatáhlá střela Schwarze končí v bráně.
13:13 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #33 Ondřej Spurný (2:0)
12:57 Hosté přestřelují branku po skvělé kombinaci.
12:13 Domácí kombinují.
11:27 Hosté zatím blokují každou střelu domácích.
09:55 Že by gól? Domácí v brankovišti, gól neplatí.
08:47 Domácí měli šanci v oslabení, ale Chalupa přestřelil.
08:12 Hosté jsou v plném počtu.
06:50 Ajajaj, hra čtyří na čtyři. Jak toto celé dopadne.
06:49 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
06:00 A vidíme tu první přesilovku domácích. Padne gól?
05:59 Vyloučen hráč #15 Matyáš Brož družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
05:55 Standartka hostů končí v rukou domácích.
05:05 Vavřina přihrává před bránu, ale tam nikdo není.
04:10 Hosté blokují.
03:20 Prudká střela Rejny jde mimo bránu.
01:11 Blok Listíka. Kutná Hora zatím nechce pustit Kolín k bráně.
00:18 Viděli jsme krásnou souhru Martínka a Tvrdíka. Domácí jdou do vedení.
00:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (1:0)
00:00 Vítáme vás na benefičním derby mezi Kutnou Horou a Kolínem.