6:10
    Adam VEJREK
    (Kuře)

FBC Pitbulls Kolín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:10
branky: 2. Trong Le Xuan, 7. Jan Dus, 12. Tomáš Humpolák, 33. Matyáš Brož, 41. Jindřich Smejkal, 44. Jan Vobořil - 1. Rostislav Verner, 6. Jakub Téra, 20. Marek Weinelt, 22. Dominik Jansa, 35. Matěj Labík, 39. Matěj Labík, 48. David Šimáně, 51. Rostislav Verner, 54. Marek Weinelt, 58. Adam Vejrek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Aleš Moc 33 - Jan Beneš 32; po třetinách: 3:3, 1:3, 2:4
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Soupeř nás zlobil dobrým pohybem a výbornou střebou, přesto byl zápas většinu času vyrovnaný, když jsme dokázali trestat chyby v rozehrávce. Ve třetí třetině bohužel opět dvě zranění, přeházené lajny a Rtyně nás ztrestala. Děkujeme za férový zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Dlouho vyrovnané utkání díky naší neproduktivitě se nám podařilo zlomit až v poslední periodě. Takměř všechny obdržené branky jsme soupeři darovali. Škoda, že nedokážeme udržet aktivní tempo hry po celou dobu utkání. Cenné 3 body z krásného kolínského svatonstánku. Těšímě se, až poměříme síly na domácí půdě. Díky a čau.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
58:50 i přes gol do prázdné brány jde Kolín do 6
57:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #29 Miroslav Kuře (6:10)
55:50 Kolín zkouší hru v 6 bez golmana
55:49 Timeout FBC Pitbulls Kolín
53:18 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #30 Rostislav Verner (6:9)
50:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #30 Rostislav Verner, asistoval #68 David Cejnar (6:8)
50:15 - míček
49:56 Moc krásný zákrok
47:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 David Šimáně, asistoval #12 Jakub Téra (6:7)
47:14 hra vypadá pořad stejně jako v předchozích dvou třetinách
43:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #12 Jan Vobořil, asistoval #9 Josef Sadil (6:6)
40:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #19 Jindřich Smejkal, asistoval #10 Jan Dus (5:6)
40:32 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
40:32 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 14:16
39:29 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
38:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #47 Marek Weinelt (4:6)
37:45 Rtyně má hodně střel na bránu ale všechno končí mimo bránu
34:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #30 Rostislav Verner (4:5)
32:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #15 Matyáš Brož, asistoval #66 Tomáš Humpolák (4:4)
30:45 hra se odehrává spíše na Kolínské polovině
28:58 Hebelka zablokoval Jansovi střelu
26:17 toto vyloučení nikomu nepřineslo ani jeden gol
25:47 Smejkal břevno
25:00 i Rtyně se dostala do šance
24:17 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
23:00 Kolín hraje jako kdyby byl v oslabení
21:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa bez asistence (3:4)
11:03 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák bez asistence (3:2)
11:03 Humpolák vymetá pavučiny v levém horním rohu
07:30 z Baclarových bot se stávají jakoby brusle a konči na zemi, ovšem se hned zvedá
06:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #19 Jindřich Smejkal (2:2)
05:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra bez asistence (1:2)
01:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Le Xuan bez asistence (1:1)
00:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
00:00 Vítáme vás u dnešního divizního zápasu Kolínu proti Orlům z Podkrkonoší