• 60 59:32
    8:5
    (Jakubský)

Florbal Primátor Náchod B - FBC Liberec B 8:5
branky: 22. Jiří Vlček, 26. Jonáš Mikšovský, 29. Matěj Mikšovský, 33. Jonáš Mikšovský, 35. Adam Jakubský, 50. Matěj Mikšovský, 54. Matěj Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský - 8. Ondřej Čumpelík, 34. Filip Kapitán, 39. Jan Havrda, 47. Lukáš Kořínek, 51. Ondřej Bím; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:6; využití: 3:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 29 - Daniel Kupec 18; po třetinách: 0:1, 5:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Věděli jsme, že dnes můžeme překvapit a od začátku zápasu jsme do toho dali všechno. V útočném pásmu jsme byli velmi kvalitní na míčku a vytvořili si spoustu šancí, naopak s napadáním soupeře jsme měli problémy. Celkově vyrovnaný zápas jsme strhli na svou stranu díky většímu chtíči, disciplinovanosti a také díky výbornému brankáři. V poslední době nás gólmani drží, ať už chytá kdokoliv z naší brankářské trojice. Moc si vážím zisku tří bodů, ale také konfrontace s velmi dobře hrajícím soupeřem - takovéto zápasy nás ohromně posouvají dopředu. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon, Liberci za férový zápas, a také rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Dnešní zápas byl z naší strany jak na houpačce. Dobré momenty střídaly ty špatné a zejména ve druhé třetině převažovaly ty špatné. Zbytečná vyloučení nás stála hodně sil a bohužel i zápas, opět. Musíme se od toho odrazit, zvednout hlavy a připravit se na další zápasy, které nás teď čekají. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Adam Jakubský (8:5)
59:32 Toto už Náchod nemůže ztratit
57:46 Liberec jde do šesti
56:03 Liberec v plném počtu
54:03 Vyloučen hráč #14 Otakar Kosák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
54:03 Náchod má znovu přesilovku
53:25 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (7:5)
53:25 Náchod zas a znovu zvyšuje své vedení
50:05 GÓL FBC Liberec B! 6:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #91 Petr Jahn (6:5)
50:05 Liberec opět snižuje
49:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Jiří Vlček (6:4)
49:18 Náchod zvyšuje vedení
49:00 Oba dva gólmani dneska excelují
47:16 Liberec trefil spojnici
46:31 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #12 Sebastián Galbavý (5:4)
46:31 Liberec snižuje skóre zápau. Tento zápas bude ještě zajímavý
45:50 Stuchlík pěkně vychytal "práznou bránu"
38:46 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (5:3)
37:07 Liberec v plném počtu
36:39 Tentokrát prázdnou bránu netrefil Jonáš Mikšovský
35:43 Jakubský netrefil prázdnou bránu
35:07 Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:07 Celkově pátá přesilovka pro Náchod
34:24 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (5:2)
34:24 Náchod zvyšuje
34:17 Mikšovský netrefil prázdnou bránu
33:01 GÓL FBC Liberec B! 4:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #91 Petr Jahn (4:2)
33:01 Úspěšná dorážka Liberce který tímto gólem snížil
32:47 Timeout FBC Liberec B
32:47 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:1)
32:47 Timeout pro Liberec
31:02 Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
25:39 Zklapla takzvaná Csaplárova past a Náchod do vedení
24:46 Vyloučen hráč #11 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
24:46 Máme tu další vyloučení ze strany Liberce
21:17 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:1)
18:55 Stejně jako na straně Liberce i Náchodská přesilovka nekončí gólem
16:55 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká florbalka
16:55 Máme tu "dvojku" i na straně Liberce
12:48 Stuchlík  zachraňuje Náchod
11:20 Liberec sice pěkně kombinoval ale, gólem to nekončí
09:20 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
09:20 Máme tu první vyloučení
08:30 Nádherný útok z Náchodské strany gólem nekončí
07:26 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #91 Petr Jahn (0:1)
07:00 Protiútok Liberce skončil neúspěšně
05:20 Nadějná střela Blechy skončila vedle brány.
04:45 Ve hře se zatím nic moc neděje
03:47 Vysoká hůl Jonáše Mikšovského
01:32 Zranění pro Liberec
00:00 Úvodní buly pro hosty