13:2
    Lukáš VOJTĚCH
    (Martínek)

FBC Kutná Hora - TJ Sokol Koberovy 13:2
branky: 11. Roman Martínek, 16. Ondřej Spurný, 17. Adam Holub, 29. Roman Martínek, 38. Jiří Petrásek, 38. Martin Hampl, 45. Jiří Petrásek, 48. Jiří Schwarz, 51. Jiří Petrásek, 52. Jiří Schwarz, 54. Petr Listík, 56. Martin Hampl, 60. Lukáš Vojtěch - 54. Jiří Havrda, 59. Leoš Kopáček; rozhodčí: Aleš Jansa - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 23 - Tomáš Starý 29; po třetinách: 3:0, 3:0, 7:2
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Dneska jsme dostali nakládačku. Soupeř byl ve všech ohledech lepší - důraznější, hladovější a hlavně chtěl vyhrát. Podle toho vypadá i skóre. Za takovej výkon dneska žádnej mekáč nebude. Omluva našim fanouškům, kteří vážili dalekou cestu ze severu.  Děkujeme soupeřům za lekci, fanouškům obou týmů i rozhodčím utkání. V odvetě budeme lepší!
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Díky týmu za dnešní zápas a za udržení nervů na jeho konci. Úplně pohledné to dnes nebylo, spíš takové dobývání. Ale zápas od začátku do konce jasný.  Jsem rád, že jsme se nezalekli jiné haly a potvrdili domácí formu. Soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:52 GÓL FBC Kutná Hora ! 13:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #77 Roman Martínek (13:2)
58:09 GÓL TJ Sokol Koberovy! 12:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #14 Štěpán Pohl (12:2)
55:08 Dnešní utkání je krásná podívaná.
55:06 GÓL FBC Kutná Hora ! 12:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #71 Adam Holub (12:1)
53:51 GÓL TJ Sokol Koberovy! 11:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #25 Michal Slavík (11:1)
53:31 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #23 Martin Hampl (11:0)
51:30 Jirkové dnes řádí, luxusní střela Schwarze..
51:27 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #6 Richard Měšťánek (10:0)
51:00 Po vykoupání 2 hráčů, zasloužený gól Petráska (hattrick)
50:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (9:0)
47:17 Zkušená střela Schwarze končí v síti.
47:16 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz bez asistence (8:0)
45:35 Neuznaný gól domácích, vysoká hůl.
44:30 Listíkův cross zachytil Petrásek a je z toho góóól.
44:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #78 Petr Listík (7:0)
43:03 Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení
40:20 Uvidíme ještě pár vteřin přesilové hry domácích. Padne gól?
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:54 Uvidíme gól i v této přesilovce?
38:22 Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká florbalka
37:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl bez asistence (6:0)
37:36 Precizní náhrávka Chalupy na střed Petrásek skóruje.
37:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (5:0)
33:25 Hra se celkem přiostřila, zdravotník začíná být ve stresu.
30:15 Domácí se také nebojí jít do osobních soubojů.
28:29 Krásná zatáhlá střela Martínka končí v pravém dolním růžku. Tomuto se říká, zkušeně.
28:28 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #33 Ondřej Spurný (4:0)
23:37 Dorážení před bránou hostů končí faulem.
20:11 Je vidět, že hosté chtějí dorovnat.
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:26 Hosté přiostřili v osobních soubojích. Au.
17:06 Nádherná střela Holuba končí v bráně.
16:56 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #71 Adam Holub, asistoval #15 Lukáš Martin (3:0)
15:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #77 Roman Martínek (2:0)
14:52 Vidíme tu první přesilovku domácích. Góóóĺ.
14:42 Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
10:08 Pěkný beckhand Martínka končí v brance.
10:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (1:0)
07:31 Zatím vidíme hru nahoru dolu.
04:37 První velká šance domácích končí v boční síťce hostů.
03:35 První zákrok Bochníčka, úspěšný.
02:27 Hosté zvýšili tempo, domácí toto nečekali.
01:33 Standartka domácích neúspěšná.
00:43 Domácí od prvního pískutí na balónku.
00:01 Vítáme vás na 9. kole Divize mužů.