7:2
    Jiří PETRÁSEK
    ()

FBC Kutná Hora - Florbal Primátor Náchod B 7:2
branky: 3. Roman Martínek, 9. Richard Měšťánek, 25. Antonín Tvrdík, 39. Martin Hampl, 50. Josef Chalupa, 51. Roman Martínek, 57. Jiří Petrásek - 14. Jan Čečetka, 19. Patrik Winter; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 27, Bohuslav Bochníček ?, Bohuslav Bochníček ? - Jan Pop 33, Jan Pop ?, Jan Pop ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Vedoucí): Nakonec důležité tři body, ačkoliv to skoro celý zápas nemělo s pohledným florbalem nic společného. Ale vytrvali jsme a ve třetí třetině se konečně prosadili i střelecky. Díky moc divákům za skvělou podporu a soupeři sťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): V první polovině zápasu jsme si vytvořili více šancí než soupeř, jehož tlak byl platonický, a jen kvůli naší neefektivitě v zakončení jsme nevedli. S postupujícím časem nám docházely síly, soupeř nás začal přehrávat a nakonec si v klidu pohlídal vítězství. Děkuji svým hráčům za obětavý výkon, nemáme se za co stydět. Je potřeba na to navázat v dalších důležitých zápasech, které nás do konce roku čekají. Děkuji rozhodčím, gratuluji Kutné Hoře k vítězství a přeji hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
60:00 A je konec, děkujeme hostům za dnešní utkání a šťastnou cestu domů.
59:40 Probíhá poslední minuta dnešního utkání, uvidíme ještě gól domácích?
56:44 Vynikající únik Petráska končí v prázdné bráně.
56:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (7:2)
54:50 Domácí zatím předvádějí vynikající oslabení. A hosté přidali dalšího hráče, hra v 6.
54:46 Vidíme tu už druhou přesilovku hostů. Jak toto dopadne?
54:45 Vyloučen hráč #71 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Domácí prozatím zastavují všechny protiútoky hostů. Jen tak dál.
50:22 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek z trestného střílení (6:2)
49:15 Chalupy střela z půlky končí v bráně, zkušeně.
49:14 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #21 Jan Novotný (5:2)
47:38 Úžasný zákrok Bochníčka, opět drží svůj tým...
43:40 Petrásek si vymáchal soupeře a střílí ze středu, gólman cyhtá.
42:50 Domácí drží míček a kombinují na půlce soupeře.
40:20 Od začátku třetí třetiny na míčku hosté.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Jan Pop družstva Florbal Primátor Náchod B
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
38:41 Precizní náhravka Holuba končí na florbalce Hampla, je z toho gól.
38:40 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #71 Adam Holub (4:2)
37:12 Zatím vidíme hru nahoru dolu. Oba týmy čeakjí na svou šanci.
32:47 Nacvičenou standartku na středu domácích vykopává gólman hostů.
31:10 Jebavý střílí a střela končí za bránou. Tohle později může mrzet.
29:10 Domácí kombinují... Střela končí v boční síťce.
24:38 Krásná střela Tvrdíka končí v bráně.
24:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #66 Jakub Jan Beil (3:2)
23:33 Hosté čekají na svou šanci, nikam nespěchají.
21:38 Domácí přečkali oslabení a pokračují v plném počtu.
20:11 Je tu začátek druhé třetiny a domácí tým pokračuje se čtyřmi hráči v poli.
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:38 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
18:54 Stalo se tak na druhé straně...
18:53 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #26 Lukáš Jirásek (2:2)
18:00 Poslední 2 minuty do konce 1.třetiny, předvedou nám ještě něco domácí?
15:53 Bochníček opět zachraňuje...
13:51 Hosté snižují, domácí to mírně podcenili.
13:50 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #70 Patrik Winter (2:1)
12:00 Úžásný zákrok Bochníčka, hosté zvýšili na tempu.
08:19 Nahazování Schwarze končí dorážkou Měšťánka v bráně.
08:18 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Richard Měšťánek, asistoval #5 Jiří Schwarz (2:0)
06:57 Schwarz opět na míčku, míček končí za bránou.
05:19 Standartka hostů málem skončila v bráně, Bochníček drží svůj tým.
04:50 Schwarz na středu přestřeluje.
02:46 Souhra Martínka a Beila končí zatáhlou střelou v bráně.
02:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #66 Jakub Jan Beil (1:0)
02:07 Oba týmy začaly v poklidném tempu.
00:53 Domácí od začátku utkání na míčku.
00:01 Vítáme vás na 11.kole divize mužů. Dnes se utká domácí tým FBC Kutná Hora a hostující tým Florbal Primátor Náchod B.