• 60 59:10
    9:5
    (Frkala)

FBŠ Všestary - TJ Sokol Koberovy 10:5
branky: 3. Marek Stuchlík, 9. Vít Svoboda, 13. Pavel Hellmann, 22. Aleš Klemš, 38. Miloš Macháček, 38. Jan Kubec, 48. Mikuláš Ryba, 55. Pavel Hellmann, 57. Mikuláš Ryba, 60. Štěpán Novák - 8. Jiří Havrda, 20. Michal Slavík, 23. Leoš Kopáček, 32. Leoš Kopáček, 60. Leoš Kopáček; rozhodčí: Jitka Romančáková - David Kytler; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 30 - Lukáš Pfeiffer 24; po třetinách: 3:2, 3:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): "První třetinu nám nefungovala hlava a to se podepsalo na naší hře. Špatný pohyb, laxní nahrávkya propadání na středu hřiště. V kabině si to řeknete, že budete hrát druhou tretinu jinak a ono se tak nestalo. Opět jsme navázali na první a to nás stalo další trápení. Ještě, že to soupeř třetí třetinu otevřel a my jsme proměnily šance. Zdravím všechny marody a ti co se na nás vykašlali (D.Moravec). Děkuji taky Oldovi, který jako náhradník na lavičce udělal neuvěřitelnou atmosféru. Děkuji divákům.Soupeři přeji mnoho zdaru do další části sezony"
60:00 Komentář hostů Brunclík Ondřej (Trenér): I přes hrůzný výsledek dnes razantní zlepšení směrem dozadu. Bohužel jsme tento trend udrželi pouze 2 třetiny a v té poslední jsme soupeři nabídli trestuhodné množstvíšancí, které proměnil.Je potřeba se začít koncentrovat celých 60 minut, jinak se nikam neposuneme. Díky soupeři, pořadatelům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:16 GÓL FBŠ Všestary! 10:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (10:5)
59:16 Domácí ale vzápětí potvrzují tříbodový večer, Novák si z pozice beka seběhl až na zadní tyč, kde ho našel Hellmann a Všestarský dlouhán se raduje. Desátý gól, to bude drahé :)
59:10 GÓL TJ Sokol Koberovy! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #8 Petr Frkala (9:5)
59:10 Korpáček završuje hattrick z přesilové hry! Hostující celek to sehrál moc hezky.
58:48 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:48 Vyloučen hráč #20 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
58:48 Bursa vychytal jasný gólový pokus z hole Kubce.
57:32 Völgyi působí klidným dojmem i proti střele mladičkého Šmída.
57:02 Koberovy i za nepříznivého stavu hrají sympaticky a snaží se ještě zkorigovat skóre.
56:55 Pfeiffer se nyní zaskvěl proti samostatnému úniku Hellmanna.
56:06 GÓL FBŠ Všestary! 9:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Mikuláš Ryba, asistoval #17 Jan Freiberg (9:4)
56:06 Ryba hraje opět dobrý zápas, nyní prostřelil od mantinelu Pfeiffera, který se nestihl po předchozím zákroku vrátit do základní brankářské pozice.
55:58 Koberovy ve standardní situaci v blízkosti brankoviště, ale jejich kombinace byla vystižena.
55:40 Vlastníkův pokus zblokován až na balkon.
54:57 GÓL FBŠ Všestary! 8:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (8:4)
54:57 Yes! Macháček našel přes pásmo Hellmanna, který z jedničky zamířl přesně k tyči a domácí se ženou za ziskem bodů.
54:31 Pfeiffer vyhlavičkoval tvrdý pokus z hole Mikyho Ryby.
53:44 Koberovy zapínají na vyšší rychlost, Maršík protáhl Völgyi.
53:03 Kropáček z výběhu pouze do boční sítě.
52:06 Lankaš se posadil nedobrovolně na lavičku Koberov.
51:30 Hellmann napřahoval až do nebes, míček ale sotva doplachtil na branku.
49:07 Freiberg už se blíží, tentokrát jen o 1,09 metru mimo.
48:38 Maršík si prohodil dva všestarské hráče a z běhu mířil těsně nad branku.
47:37 GÓL FBŠ Všestary! 7:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Mikuláš Ryba, asistoval #74 Miloš Macháček (7:4)
47:37 Do třetice všeho dobrého! Ryba natáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Všestary odskakují na rozdíl tří branek.
47:12 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
47:12 Havrda završil hattrick ve vyloučeních a Všestary mají další možnost na skórování
46:21 Nejproduktivnější hráč hostí prověřil domácího strážce svatyně, ten kryje i tento backhandový pokus.
44:51 Stuchlík dobře vykryl rodící se přečíslení soupeře.
43:19 Lajna domácích zamkla soupeře na jeho polovině, ten ale dobře obsadil box a nedopustil vážnější ohrožení brankáře.
42:09 Völgyi sezobl míček jak malinu a připsal si tak další úspěšný save.
41:04 Koberovy v plném počtu.
40:52 Ryba v pěkném výběhu, ale zakončení těsně vedle.
40:01 Domácí vstupují do třetí třetiny zkrácenou přesilovou hrou, tak jsme v očekávání, co si borci řekli v kabině.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:04 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
37:50 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #20 Jan Kubec, asistoval #30 David Píše (6:4)
37:50 Podobně jako kolega Macháček vystřelil i Kubec a Všestary během minuty odskakují na rozdíl dvou branek.
37:36 Pfeiffer si odveze berušku na rameni, kterou mu tam orazítkoval Kubec
37:10 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (5:4)
37:10 Macháček se na to už nemohl dívat, tak zavřel oči a od mantinelu vymetl víčko.
35:41 Ryba z poloviny do náruče Pfeiffera. Probudili se nám i domácí fanoušci, kteří ženou Všestary za gólem.
33:43 Obvyklý face palm. Macháček s Hellmannem vymíchali hostující obranu, ale k nepochopení všech Hellmann místo střely do odkryté branky ještě vracel zpět. Až půjdete večer kolem haly a uvidíte vycházet diváky s rudým čelem víte proč :)))
32:40 S jídlem roste chuť. Kopáček od mantinelu protáhl domácího brankáře.
31:09 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček bez asistence (4:4)
31:09 Kopáček využívá nedůrazu domácích a pokusem na přední vyrovnává stav utkání.
30:08 Freiberg vede Všestarský útok směr Pfeiffer. Domácí obstřelují hostujícího golmana, ten ale i za pomoci svých obránců chytá.
28:02 K Hlavničkovi se odrazil balonek v nebezpečném prostoru, střelu po zemi ale kryje Völgyi.
27:19 Freiberg jen o 2,46 metru vedle
26:22 Pfeiffer se dobře přemístil proti baseballovému pokusu Macháčka.
25:10 Zatím vidíme poměrně dost chyb na obou stranách, ale ani jeden tým v tuto chvíli netrestá
22:38 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #25 Michal Slavík (4:3)
22:38 Kopáček prostřelil blok hráčů a balonek zaplul do víka. Koberovy tedy velmi rychle odpovídají na vstřelenou branku a hra se začíná zrychlovat.
21:54 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #98 Aleš Klemš bez asistence (4:2)
21:54 Dámy a pánové Všestarský McDavid v akci! Klemš zapnul raketový pohon z vlastního pásma, přejel tři soupeře. První pokus mu kryl Pfeiffer, ale Aleš si míček doběhl a podruhé už zavěsil. Moc hezký moment domácího borce!
21:11 Klemš vystavil závoru Kopáčkovi, ale oba borci jsou v pořádku a pokračují ve hře
21:00 Standardní situace domácích končí standardně mimo
20:41 První zákrok si připisuje Völgyi proti úniku Maršíka
20:02 Buly prostřední části opět pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:36 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #87 Jiří Havrda (3:2)
19:36 Což se stává! Domácí celek zazmatkoval na polovině a do přečíslení se dostal Havrda se Slavíkem. Slavík ze dvou metru tahem na zadní a snižuje na rozdíl jediné branky
19:15 Paradoxně oslabení hostujícímu celku pomohlo a ženou se za snížením
17:33 Domácí si nepohlídali navrátivšího Havrdu z trestné lavice, který tváří v tvář proti strážci Všestarské svatyně selhal.
16:42 Ryba do betonu Pfeiffera
16:21 Filip Píše mířil z jedničky těsně nad
15:33 Vyloučen hráč #87 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra rukou
15:33 Havrda si zahrál volejbal a uvidíme první přesilovou hru v zápase
14:27 Hostující kapitán Buriánek si odveze zářez na hokejce, který mu způsobil Lankaš
13:44 Ryba v bloku proti Zakouřilovi.
13:13 Völgyi kryje nebezpečný pokus hostujícího Havrdy
12:13 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
12:13 Hellmannův Michigan zpoza branky roztleskal zmrzlé diváky v hale a už je to o dva!
11:35 Hra zatím nemá valné tempo, sledujeme spíše hru na čekanou na chybu
10:22 Buriánek do rukou Völgyi
09:44 Völgyi si dobře pohlídal osamoceného soupeře a nohama kryje nebezpečný pokus
08:33 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #17 Jan Freiberg (2:1)
08:33 A radost z obnovení spojení oslavil Svoboda, který z brankoviště doklepává za Pfeiffera a navrací domácím vedení.
08:25 On-line is back! Po výpadku serveru ČFBU pokračujeme v zápise.
07:27 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #14 Štěpán Pohl (1:1)
02:27 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #74 Miloš Macháček (1:0)
00:28 První velká šance, Macháček si sezobl balonek na vlastní polovině a pronikl do dvojútoku s Hellmannem, druhý jmenovaný nastřeluje tyč!
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Krásný zmrzlý večer z Předměřic! Dnes nás čeká zápas 11. kola divize C mezi domácími Všestary a hostujícím celkem TJ Sokol Koberovy. FBŠ VŠESTARY: Domácí celek vykazuje v posledních zápasech zlepšenou formu, když v minulém kole okradli o bod vedoucí celek soutěže Slavie Praha. V kádru došlo i k drobné změně, do brankoviště se na hostování vrací staronový navrátilec Dušan Völgyi z nedaleké Jaroměře. Kanadské bodování vede s 25 body Miloš Macháček. TJ SOKOL KOBEROVY: Hostující celek naopak nepřijíždí v dobrém herním rozmaru, když si v letošní sezóně připsal pouze dvě výhry a opanují předposlední pozici. Uvidíme tedy, v jakém rozpoložení se nachystali na dnešní utkání. Kanadské bodování vede Petr Frkala s body osmi.