• 58 57:31
    7:10
    ()

FBC Pitbulls Kolín - Florbal Primátor Náchod B 7:10
branky: 9. Filip Pletka, 18. Václav Klepal, 19. Jan Janeček, 31. Filip Pletka, 34. Tomáš Humpolák, 41. Jan Dus, 57. Jan Dus - 4. Adam Jakubský, 8. Tomáš Kopecký, 15. Vojtěch Železo, 16. Jiří Šlitr, 21. Lukáš Jirásek, 32. Patrik Winter, 33. Tomáš Kopecký, 45. Tomáš Kopecký, 49. Adam Jakubský, 58. Jakub Vysoký; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Aleš Moc 17 - Jan Pop 26; po třetinách: 3:4, 2:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Soupeř chytře odhadl, že nám nebude svědčit role tvůrců hry a trestal zejména z předbrankového prostoru. My jsme sice drželi balónek, ale míčku se do branky pořád nechce, asi budeme muset koupit nějaké těžší kuličky. Díky soupeři za zápas i slova podpory.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Dnes jsme hráli spíše účelně, než na krásu, nicméně to hlavní jsme splnili. Obětavým výkonem jsme vybojovali první venkovní výhru letošní sezóny a v dalších zápasech jí potvrdíme. Díky náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
57:31 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký bez asistence (7:10)
56:55 Kolín zkouší hru v šesti
56:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 7:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #2 Aleš Moc (7:9)
55:30 Na hřišti se hodně přiostřilo
51:05 Kolínští hráči padají jeden za druhým
48:48 Hra většinu času u branky hostí, ti se ale rychlým brejkem dostali na druhou stranu a vstřelují gol
48:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:9)
44:28 Bodový rozdíl se opět zvyšuje
44:09 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #27 Tomáš Kopecký, asistoval #17 Jiří Vlček (6:8)
43:30 Zapeklitá situace u branky domácích, brankář z toto vyvázl naštěstí dobře
40:46 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jan Janeček (6:7)
40:09 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
37:37 Hráč 21 z domácích letí za mantinel, nebojte, je v pořádku
33:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #21 Václav Klepal (5:7)
33:13 Nedáš, dostaneš a tým hostí se tentokrát znovu nemýlil
32:26 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:7
31:15 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #87 Adam Jakubský (4:6)
30:34 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka bez asistence (4:5)
26:06 Skvělý zákrok domácího brankáře
25:41 Vyloučen hráč #42 Chi Kiet Tran družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
24:01 Domácí na hřišti v 5
23:01 Hraje se 4 na 4
23:00 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
22:00 Vyloučen hráč #23 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:45 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #87 Adam Jakubský (3:5)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:26 Domácí reagují také 2 rychlými goly
18:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček bez asistence (3:4)
17:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #12 Jan Vobořil (2:4)
15:40 Padly 2 rychlé goly od hostí, tak uvidíme co to s domácími udělá
15:28 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #20 Jiří Šlitr, asistoval #70 Patrik Winter (1:4)
14:55 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:3)
12:40 Domácí se snaží ze všech sil vyrovnat
11:30 Na hosty je velký tlak
09:25 Hosté ohrožují branku domácích, trefují však jen boční sít
08:21 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (1:2)
07:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:2
06:40 Hraje se ze strany na stranu
03:35 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
02:00 Malínský si zapisuje první střelu bez golu
00:01 Buly pro domácí