• 65 64:20
    6:7
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Kutná Hora  6:7p
branky: 34. Matěj Labík, 43. Miroslav Kábrt, 50. Filip Geisler, 50. David Cejnar, 52. Šimon Vacek, 54. Dominik Hebelka - 6. Roman Martínek, 33. Jiří Petrásek, 46. Lukáš Martin, 48. Jiří Petrásek, 60. Lukáš Vojtěch, 60. Lukáš Martin, 65. Jiří Petrásek; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Beneš 15 - Bohuslav Bochníček 26, Jaroslav Dlouhý 1; po třetinách: 0:1, 1:1, 5:4, 0:1
65:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Vyrovnané utkání jako na houpačce rozhodly maličkosti. Bohužel odcházíme z tohoto utkání poraženi. Trestuhodná ztráta dvoubrankového vedení v závěru utkání nás stála tak moc chtěné tři body. Vše ale můžeme napravit ihned v zítřejším utkání. Děkujeme soupeři za fyzicky náročné klání a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Zápas ve vynikajícím tempu, nahoru dolů. Soupeř po většinu zápasu držel balón a byl nebezpečný, až do třetí třetiny jsme ho ale tak nějak držet na uzdě. Bohužel ve třetí části přišel úplný výpadek. To, že jsme se ještě vrátili do zápasu, považuju za malý zázrak. Díky moc soupeři za zápas, tradičně to bylo super. Hodně štěstí do konce sezóny a hezké svátky.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
79:51 Kutné Hoře se hra v šesti vyplatila a vstřelili dva rychlé góly.
64:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek bez asistence (6:7)
63:37 Samostatný únik po chybě Vacka.
63:01 Oba týmy hrají poměrně agresivně vzhledem k tomu, že se hraje 3 na 3
62:11 Rtyně zatím po většinu prodloužení drží balon.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #77 Roman Martínek (6:6)
59:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #4 Josef Chalupa (6:5)
59:35 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
58:25 Kutná Hora v šesti.
57:30 Labík sám před bránou, chce střílet, ale míček mu sjíždí.
57:00 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:17 Kábrt na Cejnara, Cejnar na Weinelta který střílí z první. Trefuje však pouze břevno.
53:11 Rtyni se daří góly z dorážek. Téra na Hebelku D. a ten dorazil míček do brány.
53:10 Timeout FBC Kutná Hora
53:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #12 Jakub Téra (6:4)
51:14 Vacek vstřelil gól z dorážky a upravil skóre na 5:4
51:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (5:4)
49:47 Weinelt střílel z otočky, ale jeho střelu Bochníček vyrazil. Na to však zareagoval Cejnar a vyrovnal gólem z dorážky.
49:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (4:4)
49:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #10 Miroslav Kábrt (3:4)
47:24 Rozptýlený Beneš si nezvládl pohlídat shon před jeho brankou a Petrásek tak navýšil skóre Kutné Hory.
47:23 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (2:4)
45:38 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #7 Václav Rejna (2:3)
45:38 Martin prostřelil malinkou skulinku mezi tělem a rukou Beneše a tím navyšuje skóre na 2:3
42:35 Geisler nahrál crossovkou na Kábrta a ten vyrovnal střelou do prázdné.
42:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #83 Filip Geisler (2:2)
40:10 Hosté si bez problému poradili se zbývajícími 10 vteřinami přesilové hry domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:58 Rtyně v přesilovce opakovaně střílí,ale Bochníček jejich pokusy vyrovanat všechny pokrývá.
38:10 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:19 Zápas nabírá čím dál větší tempo.
35:46 Bochníček skvělý zákrok.
33:58 Hebelka posílal nahrávku na Vacka, který mohl zakončovat do prázdné, ale ten promáchl. Labík však nahrávku doběhl a vstřelil první gól Rtyně.
33:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #7 Dominik Hebelka (1:2)
32:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (0:2)
32:37 Petrásek využívá přesilové hry skvělou šibenicí.
31:00 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:55 Vacek krásná střela z půlky, Bochníček však vyráží.
26:27 Cejnar střílel na prázdnou, ale Bochníček skvělým přesunem zabránil vyrovnání.
23:20 Balcar střílel z výběhu, ale pouze do masky Bouchníčka.
21:18 Krásná střela z půlky K. Hebelky šla pouze do golmana.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
15:15 Kutná Hora se usadila na polovině Rtyně, ale ty brání zuby nehty.
12:36 Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #7 Václav Rejna.
12:36 Rejna získal balon na soupeřově polovině. Geisler ho o balon však obral, ale ne čistě. Tím zajistil trestné szřílení pro Kutnou Horu.
06:55 Cejnar se snažil prostřelit Bochníčkovu bránu, ale ten si Cejnara pohlídal.
05:25 Listík  z rozehrávky nahrál volnému Martínkovi, který vstřelil první gól dnešního utkání do pravé šibenice.
05:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Roman Martínek, asistoval #78 Petr Listík (0:1)
02:19 Hebelka K. vybíhá přes celé hřiště, střílí, ale bránu také míjí.
00:49 Kábrt na Geislera, ten však míjí bránu.
00:01 Úvodní buly pro domácí.