• 58 57:45
    2
    Jan OBERMANN

Florbal Primátor Náchod B - FBC Panthers Liberec 4:0
branky: 9. Lukáš Prause, 12. Dalibor Vlášek, 51. Jakub Kubásek, 54. Adam Jakubský; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 24 - Josef Čihula 30; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Zvítězili jsme díky dobrému pohybu a oproti začátku sezóny zlepšené hře na míčku. Nejvyšší standard jsmě předvedli v prvních dvanácti minutách a kdybychom jej dokázali udržet déle, mohlo být rozhodnuto daleko dříve. Nicméně děkuji náchodským hráčům za předvedený výkon během náročného víkendu, kdy řada z nich zvládla tři zápasy během 24 hodin. Také díky rozhodčím a soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Dneska jsme byli slaboučký....dozadu to nebyl špatnej výkon, ale dopředu chyběla myšlenka a to i v přesilovce 5 na 3, která zápas definitivně rozhodla, opravdu škoda, že jsme tu neměli aspon o trochu větší kvalitu. Každopádně díky všem co jeli a gratuluji soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
57:45 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
56:03 Jakubského nadějnou střelu zblokoval jeho spoluhráč Knettig
53:35 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (4:0)
53:02 Liberec dostal prázdnou branku před sebou, ale i tak neproměnil
50:40 Kubásek dorazil svoji předešlou střelu a prolomil gólové prázdno
50:39 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:0)
50:20 Kolem Stuchlíka do branky neproletí ani moucha
49:49 Další zákrok Stuchlíka a problémy Liberce
48:23 Dvojté vyloučení Náchoda a ještě větší šance Liberce zvrátit stav utkání
48:22 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou
48:15 Další zákrok Stuchlíka
47:53 Uvidíme první přesilovku zápasu a další šanci Liberece na snižení stavu utkání
47:52 Vyloučen hráč #46 Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
11:59 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #41 Adam Pekárek (2:0)
08:31 Prause vyslal dělovku z nezrovna nebezpečného úhlu, ale i tak skóruje
08:30 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #70 Patrik Winter (1:0)
08:05 Čihula předvedl další důležitý zákrok
07:35 Čihula zneškodnil nebezpečnou teč vlastního spoluhráče
06:39 Vlček středem nahrál Jakubskému který nejdříve promáchl a jeho následná střela byla zblokována
05:35 Stuchlík si připisuje další zákrok
02:44 Stuchlík si právě poradil se střelou hostujícího týmu
01:35 Vlášek nahrál soupeřovi přímo do brejku, který skončil promáchnutím a následnou sekerou
00:25 Jakubský viděl záběh Jiráska a poslal mu nahrávku ten bohužel nedokázal vystřelit
00:01 Úvodní bule pro Náchod