60
  • 60 59:48
    2

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 8:7
branky: 7. Jiří Špak, 7. Dominik Trunec, 14. Jiří Špak, 27. Tomáš Szabo, 44. Tomáš Szabo, 57. Martin Svatuška, 58. Jan Obermann, 59. Jiří Špak - 4. Filip Kučera, 17. Filip Kapitán, 36. Filip Kučera, 40. Marek Žagan, 47. Marek Žagan, 55. Marek Čmugr, 57. Lukáš Kořínek; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Marek Pohunek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Josef Slabý 24 - Petr Chlad 20; po třetinách: 3:2, 1:2, 4:3
60:00 Komentář domácích: 55 minut dobrý výkon, pak škoda výpadku, který se na konec, naštěstí dostavil i u soupeře. Zlaté body, díky všem zúčastněným.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes z našeho pohledu velká škoda. Ztratili jsme zápas, který jsme měli vyhrát. Individuální chyby, nevyužité šance a produktivita soupeře. Tak nějak to dneska vypadalo. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
60:00 Neskutečný zápas je u konce. Poslední třetina přinesla nejlepší florbal a v závěru i obrovské drama. Hostům nestačilo vedení o 2 góly a Panteři 3 góly v úplném zavěru strhli výhru na svou stranu. Vítěz derby Panteři Liberec :)
59:48 Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
59:48 V závěru ještě vyloučení. Pádlo za sekání.
59:00 Hosté v 6!
58:14 Tak to se dějou věci! Domácí v závěru otáčí zápas. Neskutečný Špak!
58:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak bez asistence (8:7)
57:55 Každý zápas má své hrdiny. Tím dnešním je Pádlič, který trefil neskutečný vingl a vyrovnává.
57:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #17 Jan Obermann bez asistence (7:7)
57:15 Špakova zblokovaná střela.
57:00 Tak domácí vykřesávají naději. Martin Svatuška snižuje na rozdíl 1 gólu. 3 minuty do konce, to je hratelný!
56:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #33 Dominik Trunec (6:7)
56:20 Je rozhodnuto? Hosté vedou o 2 góly po přesné ráně Kořínka.
56:18 GÓL FBC Liberec B! 5:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (5:7)
56:00 Píšu střelu, ale měl bejt gól, ku*va. Trefné zhodnocení boxu časoměřičů na Hůzičovu neproměnenou gólovku.
54:40 Čmugr trefil přesně šibenici, to se těžko chytá. Hosté po dlouhé době vedou.
54:38 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #27 Filip Kučera (5:6)
54:00 Oba týmy chtějí vyhrát, každá střela už může rozhodnout. Ale oba gólmani rozhodnutí zatím nepřipouštějí.
53:21 Fotbalové umění matadora Špaka zůstalo nepochopeno.
52:15 Další brejk, Hůzič... Špak... a bohužel ve velké šanci nechal vyniknout brankáře.
51:35 Pepa krásný zákrok nohou. Pěkná střela, pěkný zákrok.
50:30 Sabič přitvrzuje, o čemž se mohl přesvědčit Lukáš Kořínek, no mít 100 kg na zádech, to není jen tak.
50:00 Zajímavá standartka, po které trefuje Špak tyčku.
48:30 Hostující hráč leží za brankou domácích, snad to nebude vážné, vypadá to na kotník. Veškerou péči mu dává Burák s kelenem v ruce.
47:00 Marek Žagan vyrovnává, je střelcem FBC posledních minut. Trefil to přesně.
46:45 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (5:5)
46:00 Sváťa pěkně vyškolil celou obranu hostí, stopku mu dobrým zákrokem vystavil až Chlad v bráně.
43:23 Velký tlak, několik střel a závarů a nakonec přesná Sabičova střela zhora a domácí opět vedou.
43:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #93 Ondřej Neuman (5:4)
41:58 Třetí přesilovka Panterů po vysoké florbalce. Dočkáme se gólu?
41:42 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká florbalka
41:12 Hostující hráč prokličkoval půlku hřiště a Pepa vytáhl parádní zákrok. Hosté to komentují klasickým do p**i :)
40:48 I hosté zahrozili a to pořádně, trefují ale jen tyčku.
40:31 Brejk 2 na 1, Hůzič volil střelu, ale pro brankáře hostí se jednalo o jednoduchý záktok.
40:00 Po 2 třetinách je stav vyrovnaný. Pod heslem každý chvilku tahá pilku dospělo skóre do stavu 4:4. Máme zaděláno na zajímavou poslední třetinu. Panteři hrají dobře, ale od poloviny zápasu se i FBC našlo. Na čí stranu se přikloní zápas. Nechme se překvapit.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
40:00 Polovinu třetiny domácí jasně ovládali hru. Ale po nepovedené přesilovce se obraz hry změnil a hosté nakonec našli recept na obranu Panterů a po zásluze vyrovnali.
39:59 V poslední vteřině ještě šance domácích po rychlém přenesení hry. Ale stav zůstává vyrovnaný.
39:35 A hostům se aktivita vyplatila a stihli vyrovnat ještě do konce třetiny. Domácí jsou teď pod velkým tlakem.
39:32 GÓL FBC Liberec B! 4:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #5 Filip Kapitán (4:4)
39:00 Pepa teď opět chytnul gól i nebezpečnou dorážku. Drží domácí. Hosté druhou polovinu třetiny zvládají lépe než domácí, ale vyrovnat s ejim zatím nedaří.
38:22 Tak tohle se rozhodčím moc nepovedlo, Pohun jen kroutí hlavou. Ale tohle byl nebezpečný faul po sražení Dandy na mantinel.
37:55 Pádlo vybojoval svou neutuchající snahou standartku v rohu.
36:30 Po delší době střela Panterů. Špak ale do prostřed brány.
36:00 Po zásahu domácí obrany byl Burák donucen vstát a narovnat manťáky za brankou.
35:15 Střela na vzdálenější tyč a hosté jdou opět do kontaktu.
35:11 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (4:3)
34:55 Čmugrova střela z půlky nevypadala nebezpečně, ale nakonec jen těsně minula branku domácích.
33:50 Domácím se přesilovka příliš nedaří a hosté už jsou v plném počtu.
33:08 Pěkný kros, Skipy střela, Chlad chytá.
32:00 Druhá přesilovka domácích, opět sekání. Využijí ji?
31:42 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
30:10 Svatuška mohl odpovědět a být slavným, ale po vzoru hostů i on selhal a bránu netrefil :)
29:15 Chyba domácích a ve velké šanci selhal hostující 32.
28:00 Pepa famózně proti samostatnému nájezdu hostujícího hráče.
27:17 Pádlič krásná nahrávka a Ňoumovi chyběli centimetry od dalšího gólu. Hosté si nevědí rady a jejich hra zatím trpí.
26:08 Panteří signál vyšel a Sabič se nemýlil a trefil přesně. Opět vedení o 2 góly.
26:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:2
26:06 Druhá lajna hraje dobře, hlavně si plní své motto nedostat gól. Teď vybojovali standartku.
25:21 Sabič ve velké šanci a dorážka nepřišla. Ale zavánělo to nedovoleným zákrokem. Teď měli hosté velkou porci štěstí.
24:39 Signál, Hůzič na Špaka, ten netrefil.
24:04 Radostný teď neradostně, ve velké šanci netrefil balónek a není to ani střela.
22:44 Hosté hrají trpělivě na balónku, ale do většího ohrožení domácí branky se zatím nedostávají.
20:35 Hůzič netrefil Ňoumovu povedenou nahrávku. To je škoda.
20:05 Na buly jsou hosté dobří, na góly zatím ne.
20:01 Začíná druhá třetina a desítky diváků jsou natěšeni, co hráči obou týmu předvedou.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
20:00 První třetina je za námi. Hosté dobře začali, ale Panteři našli protirecept a i když nemají moc střel, tak dokázaly 3 z nich najít cíl a domácí zaslouženě vedou. Hosté jsou běhaví, ale obrana domácích zatím drží a nepouštějí FBC do velkých šancí.
19:00 Rozhodčí teď zrušili trest pro Hůziče za vysokou. Vše pod dohledem Honzy Bašty mělnického Pantera ;) Zdravíme!
18:15 Tlak domácích vyústil v pěknou Sabičovu střelu, Chlad vyráží.
17:00 Tak přece jenom hosté snížili, využili závaru před brankou domácích a gól vstřelil Kapitán. Na tohle byl i Pepa krátký.
16:59 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #27 Filip Kučera (3:2)
16:30 Když už hosté vystřelí, tak vše chytne Pepa v bráně. Chytá famózně.
15:00 Madý tým libereckého Fbc zatím nedokáže najít recept na hru domácích.
13:38 Špaky už to měl jednoduché, prázdnou bránu po nezištné Skipyho nahrávce neměl problém trefit. Zde neplatilo do prázdné jenom srab, tady jde o góly a body do tabulyk střelců ;)
13:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #66 Michal Skibko (3:1)
12:40 První přesilovka domácích po sekání Galbavého.
12:38 Vyloučen hráč #12 Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
11:55 Teď to zahučelo, Svatuška krásně našel Dana před brankou, ale ten v obrovské šanci přestřelil. To byl jistý gól.
11:25 Ňouma pěkně našel Hůziče a ten zaměstnal gólmana utěšenou střelou. Panteři zatím hrají povedený zápas a Fbc se po dobrém začátku marně snaží najít recept na hru domácích.
10:00 Diváků je tu tolik, že si musí přinášet vlastní lavičky, aby měli šanci vůbec něco vidět.
09:25 Skippy epesním zpracováním poslal hostujícího obránce na párek, ale jeho střelu gólman chytá.
08:31 Jéňa teď pěkně zblokoval hostující střelu z perimetru.
07:50 Tribuny se zaplňují a vidí zatím pohledný a rychlý zápas.
06:45 Domácí rychle otáčejí. Dominik měl spoustu času a i když mu střela úplně nevyšla, tak rozvlnil síť hostů.
06:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Dominik Trunec bez asistence (2:1)
06:22 A máme tu vyrovnání, domácí matador Špaky se tentokrát nemýlil a zakončil přesně.
06:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:1)
05:55 Panteři nehrají špatně, i když balónek nedrží často. Hrozí z brejků, ale bohužel zatím selhávají ve trefení branky.
04:35 MArtin Svatuška chtěl rychle vyrovnat, ale ve velké šanci, kterou si pěkně vypracoval, netrefil zařízení.
03:58 Máme tu první branku a střílí ji hosté po pěkné akci a hlavně přesné střele.
03:57 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #95 Marek Žagan (0:1)
03:35 Hosté jsou aktivnější, ale i oni teď zažili problémy v brankovišti. Skoro jsme viděli vlastní branku, ale Chlad s chladnou hlavou situaci ustál.
02:11 Pepa teď nevěděl, kde má míček, ale předvedl úžasnou orientaci a zabránil balónku dostat se za brankovou čáru.
01:25 Hosté trefují ze své první střely tyčku.
00:58 První střelu vyslal domácí Špak, ale branku netrefil,
00:01 Utkání začalo, první buly vyhráli hosté a drží balónek ve své moci.
00:01 Domácí nejsou favoritem, ale svou kůži nedají zadarmo a těšíme se, že uvidíme krásný florbalový zápas,
00:00 Vítáme Vás u prvního letošního zápasu Panterů. A začíná se pěkně ostře a to libereckým derby mačem s béčkem FBC.