• 46 45:56
    2
    Štěpán POHL

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Koberovy 6:3
branky: 4. Jiří Krouský, 18. Kryštof Šlambora, 22. Tomáš Malý, 23. Vojtěch Hrůza, 25. Vojtěch Hrůza, 28. Tomáš Malý - 10. David Hanuš, 11. Jonáš Zakouřil, 34. Jiří Havrda; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 2 + Petr Machač 4:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 14 - Tomáš Starý 23; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér): Místo abychom se v přesilovce uklidnili a nahráli si náskok, necháme si dát zbytečný branky. Soupeř nás ničím nepřekvapil, využil naše fatály a po katastrofální druhé třetině si zbytek zápasu zkušeně pohlídal. Ve třetí třetině nám už chyběly síly. Zdravíme marodku a před dalším zápasem půjdeme všichni snad už brzo spát.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Zkoušeli, zkoušeli, sakra zkoušeli, ale kámoše k vítězství nedozkoušeli. Až na pár krkolomných okamžiků celkem v klidu pohlídaná výhra. Obzvlášť bych vyzdvihl zkušeně a s přehledem odehranou třetí třetinu. Díky za ni, týme. V novém roce nám to zatím nehraje špatně, snad to takhle dotáhneme do konce sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
45:56 Vyloučen hráč #14 Štěpán Pohl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
33:37 GÓL TJ Sokol Koberovy! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda bez asistence (6:3)
27:49 GÓL Florbalová akademie MB! 6:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (6:2)
24:53 GÓL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #11 Jan Ulman (5:2)
23:17 Vyloučen hráč #82 Richard Iltis družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře
22:49 GÓL Florbalová akademie MB! 4:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:2)
21:40 Vyloučen hráč #64 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou
21:11 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:24 Vyloučen hráč #64 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za opakované přestupky
17:01 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #64 Dominik Sova (2:2)
10:28 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #4 Jonáš Zakouřil, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:2)
09:53 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #47 David Hanuš, asistoval #25 Michal Slavík (1:1)
06:18 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost
03:05 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #11 Jan Ulman (1:0)