• 60 59:38
    2
    David ŠKLÍBA

FBC Liberec B - Florbal Primátor Náchod B 7:3
branky: 16. Lukáš Kořínek, 17. Jakub Stejskal, 24. Filip Kučera, 31. Ondřej Bím, 37. Lukáš Kořínek, 38. Lukáš Čihák, 49. Jakub Stejskal - 24. Lukáš Jirásek, 35. Jan Čečetka, 43. Adam Jakubský; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Mauer 15 - Matěj Stuchlík 16; po třetinách: 2:0, 4:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Kvalitní ofenzivní zápas se spoustou šancí na obou stranách, ve kterém jsme bohužel nebyli dostatečně efektivní v zakončení a proto bere tři body soupeř. My si je vybojujeme za týden proti Falconu. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes z naší strany parádní výkon celých 60 minut a bereme zasloužené vítězství. Soupeř nám nedal nic zadarmo a nepříjemně kousal.Takhle kvalitních zápasů bychom rádi v sezóně odehráli víc. Děkujeme soupeři a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:38 Vyloučen hráč #82 David Šklíba družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
54:25 Liberec ubránil oslabení a může opět v klidu zakládat útočné akce.
53:10 Liberec zatím skvěle brání oslabení a nepouští soupeře k zakončení.
52:11 Příležitost v podobě přesilovky dostává k dispozici i Náchod, uvidíme, zda tentokrát bude využita či nikoliv.
52:10 Vyloučen hráč #27 Filip Kučera družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře
48:38 Za skvělou práci v obranném pásmu se Liberec odměnil dalším gólem do soupeřovi branky.
48:37 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #69 Filip Radostný (7:3)
46:58 Liberec srovnal hru a nyní už uspěšně kryje pokusy soupeře o vytvoření nějaké gólové šance.
44:06 Liberec je mírně zaskočen tempem hry, které Náchod nyní předvádí.
42:19 Hostům se důraz na branku vyplatil a snižují.
42:18 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #13 David Špaček (6:3)
40:36 Hosté hrají velmi aktivně a v rychlém tempu, snaží se vytvořit si gólové šance, přece jenom ztrácejí 4 góly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
37:54 Čihák vyslal dělovou ránu na branku a je z toho další gól pro Liberec.
37:53 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Lukáš Čihák, asistoval #32 Jakub Stejskal (6:2)
36:24 GÓL FBC Liberec B! 5:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #27 Filip Kučera (5:2)
34:26 Hosté přiostřují svoji hru.
34:14 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #87 Adam Jakubský (4:2)
30:42 GÓL FBC Liberec B! 4:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #69 Filip Radostný (4:1)
28:10 Hosté dokázali ubránit oslabení.
26:05 Liberec má možnost první přesilové hry, uvidíme, jak se této příležitosti zhostí.
26:04 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra na zemi
23:23 Hosté našli rychlou odpověď na gól Liberce. Prause skvěle našel Jiráska před brankou a snižují gólové manko svého týmu.
23:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #50 Lukáš Prause (3:1)
23:02 Liberec si skvěle poradil s obranou soupeře a Kučera střílel míček do prázdné branky a navyšuje vedení svého týmu.
23:01 GÓL FBC Liberec B! 3:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #95 Marek Žagan (3:0)
22:43 Úvod třetiny byl velmi aktivní na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
16:25 Výborně další gól pro Liberec. Stejskal vyslal z půlky hřiště přesně mířenou střelu do pravého horního rohu branky.
16:24 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal bez asistence (2:0)
15:50 Kořínek se jako první zapisuje do listiny střelců dnešního zápasu.
15:49 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #95 Marek Žagan (1:0)
12:34 Čmugr chtěl využít velkého počtu hráčů před gólmanem hostů, ale míček skončil v rukou gólmana.
11:38 Z obou stran nyní vidíme velmi aktivní hru.
08:02 Po delší době se k míčku dostali také hosté a zakládají svoji útočnou akci. Míčku se újímá Kosař a příhrává spoluhráčům do útočného pásma.
04:48 Šklíba se Stejskalem využili chybné rozehrávky hostí. Střela Stejskala byla mířena do nohou gólmana a ten si se střelou bez problémů poradil.
01:22 Liberec se točí v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali a míček si bere soupeř.
00:05 Liberec zakládá útočnou akci, dopředu se pouští Žagan a spoluhráči ho následují.
00:01 Úvodní vhazování vyhráli domací.
00:01 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi Libercem a Náchodem.