9:3
    Hieu LA
    (Vyhnánek)

Florbalová akademie MB - Florbal Primátor Náchod B 9:3
branky: 10. Jan Ulman, 16. Kryštof Šlambora, 26. Petr Machač, 31. Hieu La, 41. Kryštof Šlambora, 43. Michal Macků, 45. Tomáš Malý, 52. Kryštof Šlambora, 58. Hieu La - 33. Jiří Knettig, 46. Nikolas Osifčin, 55. Jiří Vlček; rozhodčí: Ondřej Černý - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 11, Lukáš Doležal 5 - Matěj Stuchlík 26; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:2
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Dnes to pro nás nebylo ani tolik o výsledku, jako spíš o herním rozvoji, především defenzivních činností. Celkem obstojně jsme bránili osu hřišti a soupeř hrál spíše do okola. Naopak v rozhodování s míčkem pod tlakem jsme měli být kvalitnější, mohli jsme obdržet o 2-3 góly méně. Díky hráčům za předvedený výkon a soupeři gratulujeme k vítězství.
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Dobývání náchodské obranné tvrze bylo zpočátku pomalé, ale postupné a s naším jistým vítězným duchem. Soupeř nám to trochu usnadnil tím, že mu v menším počtu hráčů zřejmě postupně docházely síly a naše útočné choutky se stupňovaly. Díky za utkání a šťastnou relativně dalekou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
57:40 GÓL Florbalová akademie MB! 9:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (9:3)
54:59 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #81 Jiří Jebavý (8:3)
53:28 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
51:55 GÓL Florbalová akademie MB! 8:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #78 Hieu La (8:2)
45:04 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #68 Tomáš Havel (7:2)
44:48 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (7:1)
44:48 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
42:52 GÓL Florbalová akademie MB! 6:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #14 Albert Vocel (6:1)
40:06 GÓL Florbalová akademie MB! 5:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #11 Jan Ulman (5:1)
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
32:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #46 Jiří Knettig, asistoval #26 Lukáš Jirásek (4:1)
30:42 GÓL Florbalová akademie MB! 4:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #8 Kryštof Šlambora (4:0)
26:02 Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
25:02 GÓL Florbalová akademie MB! 3:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (3:0)
24:48 Vyloučen hráč #68 Tomáš Havel družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 9:4
15:43 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
09:23 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #23 Filip Valíček (1:0)