()
  • 59 58:15
    Kutná Hora

Florbal Primátor Náchod B - FBC Kutná Hora  5:3
branky: 13. Dalibor Vlášek, 21. Ondřej Macháček, 25. Václav Grulich, 38. Ondřej Macháček, 59. Ondřej Macháček - 2. Petr Listík, 11. Lukáš Martin, 29. Jiří Petrásek; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 20 - Bohuslav Bochníček 16; po třetinách: 1:2, 3:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Prvních deset minut utkání byla z naší strany tragédie. Poté jsme začali na hřišti dělat věci, které trénujeme, zjednodušili přechod středního pásma, více se tlačili do zakončení a to byla spolu se zlepšenou obranou cesta k dnešnímu vítězství. Díky náchodským hráčům za odmakaný zápas a soupeři přejeme hodně štěstí v boji o Národní ligu.
60:00 Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Obrovská neefektivita. Soupeř hrál výborně přesně to, co potřeboval. My jsme nedokázali prolomit jeho blok a když už jsme se dostali do šance, neprokázali jsme dostatečnou kvalitu. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:59 Náchod dokončil skalp favorita
59:58 Jáchym Cejnaar netrefil prázdnou bránu
59:20 Kopecký mohl dát góla, ale jeho střela byla zblokována
58:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:36 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
38:59 Bochníček chytil technickou střelu Grulicha
37:22 Náchod právě zachránila správně postavená konstrukce brány
37:12 Macháček z protiútoku zavěsil pod víko
37:11 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #23 Jáchym Cejnar (4:3)
36:02 Kutná hora tlačí, ale zatím bez úspěchu
35:00 Šance 2 na 1 Kutné hora skončila bez úspěchu
30:41 Na tento zápas se přišel podívat i Hráč první lajny v Náchodském "áčku" Daniel Kříž
28:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (3:3)
28:47 Petrásek dorazil střelu Chalupy a vyrovnává stav zápasu
24:27 Náchod se ujímá vedení po dělovce Vaška Grulicha
24:26 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:2)
23:08 Náchod má šanci jít do vedení v podání přesilovky
23:07 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
22:14 Přenádherná kombinace Náchoda gólem nakonec neskončila potom co Jirásek nedokázal spracovat míček
21:20 Šlitr šel v protiútoku jeho střelu gólman  chytil
20:21 Náchod má velice rychlý start do 2. třetiny a sorvnává stav utkání
20:20 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:10 Stuchlík si připsal nádherný zákrok rukou a drží hru jenom v 1-brankovém rozdílu
16:34 Hra působí vyrovnaně což nemusí platit na dlouho jelikož vždycky když toto píšu někdo dá gól
14:30 Náchodská přesilovka gólem nekončí
13:37 Dělovka Jiřího Vlčka končí na břevně
12:31 Uvidíme první přesilovku a to pro Náchod
12:30 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
12:02 Krásná kombinace Náchoda Macháček-Cejnar-Vlášek končí pěkným gólem do prázdné brány
12:01 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #21 Dalibor Vlášek, asistoval #23 Jáchym Cejnar (1:2)
10:49 Lukáš Martin trefil svoji střelu přímo do teploměru a zvyšuje stav utkání
10:48 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #33 Ondřej Spurný (0:2)
05:21 Náchod měl volný úder z nebezppečné pozice gól bohužel nepadl
04:10 Winter trefil jenom svého spoluhráče Kopeckého
02:45 Náchod se štěstím nedostal góla
01:47 Hostí se dostávají do vedení
01:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #11 Lukáš Martin (0:1)
00:01 úvodní buly pro hosty